Google překladač: English Deutsch

valk1Společnost Valk Welding by vás tímto chtěla informovat o nové grafické podobě krabic a sudů na své proslulé svařovací dráty. Od roku 2014 se společnost Valk Welding snaží sjednotit styl firemní komunikace. Naším cílem je vytvořit jednotný styl, který bude pro naše zákazníky a partnery snadno rozpoznatelný. Jelikož jsme svědky výrazného růstu na domácím i zahraničním trhu, je pro nás vytvoření jednotného vzhledu velice důležité.

Styl webových stránek, dokumentů i propagačních materiálů jsme již změnili a nyní chceme nový styl společnosti Valk Welding začít využívat i u obalových materiálů pro svařovací dráty.

S novým vzhledem se budete moci brzy setkat i vy. Doufáme, že na konci února 2015 již budou všechny krabice a sudy opouštějící naši společnost nést nový grafický návrh.

valk2Stejný drát:
Chceme vás ujistit, že drát, který od nás budete dostávat, je ten, na který jste zvyklí. Nákup a distribuce drátů se nemění a i rozměry krabic a sudů i jejich hmotnost zůstávají stejné.

The strong connection':
S pomocí nové firemní identity chceme vytvořit pevné spojení mezi všemi našimi aktivitami na zahraničním i domácím trhu. Zároveň je pro nás velmi důležité i pevné spojenectví mezi společností Valk Welding a jejími zákazníky, dodavateli a zaměstnanci. Na tomto základě vzniklo naše nové heslo:

The strong connection

Doufáme, že jsme vám poskytli dostatek informací, ale pokud máte nějaké otázky, můžete nás kdykoli kontaktovat.


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce