Google překladač: English Deutsch

Japonská kvalita a precisnost

Mitsubishi Corporation patří k nejstarším výrobcům laserových strojů na světě, s výrobou vlastního rezonátoru začala již v roce 1979.

DK-F-D-CUBES-high-quality-p

Laserová řezací centra MITSUBISHI se vyznačují tuhým kompaktním rámem, který zajišťuje dlouhou životnost a výrazně tím ovlivňuje přesnost řezu díky vnitřní stabilitě i při vysokém zrychlení. Všechny další konstrukční prvky jako laserový rezonátor, CNC řízení jsou tak umístěny do kompaktního jednotného celku, který snižuje požadavky na potřebnou pracovní plochu. Přístup z podélné strany stroje dává obsluze možnost jednoduše dosáhnout po celé tabuli plechu. Řezací hlava je umístěna na portálovém nosníku, který zajišťuje vysokou přesnost po celou životnost stroje.
CO2 laserová řezací centra jsou osazena unikátními rezonátory s pomalým příčným prouděním a tichým buzením o výkonu 2,7 kW – 4,5 kW – 6 kW. Toto jedinečné řešení příčného proudění plynu pomocí čtyř nezávislých ventilátorů se dvěma páry elektrod zajišťuje dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu. Nesmírnou výhodou CO2 laserových center je, že si poradí i s nekvalitními plechy. Funkce Briliantcut pak uřízne nerezový materiál v kvalitě povrchu hrany jako by byl díl zpracován obráběcím centrem.
Fiber laserová řezací centra jsou osazena výkonným vláknovým rezonátorem o výkonu 2 kW – 4 kW – 6 kW – 8 kW. Laserový zdroj i optická cesta je konstruována na bázi optických vláken bez použití dalších optických prvků. Tato řezací centra jsou vybavena jedinečnou MITSUBISHI Zoom řezací hlavou s automatickým nastavením ohniskové vzdálenosti čočky v rozmezí 3,75" až 10", HPP technologií propalu a ochranou před kolizí na bázi magnetického upevnění. Hlavní předností je možnost automatické změny módu laserového paprsku pro řezání různých tlouštěk materiálu od slabých až po silné plechy.
Prodej a servis laserových řezacích center MITSUBISHI zajišťuje společnost DK machinery a.s., která je dlouholetým dodavatelem tvářecích a obráběcích strojů v České Republice a na Slovensku.

www.dkmachinery.cz

DK-lpm-brochure en hq 080

DK-lpm-brochure en hq 089

DK-lpm-brochure en hq 090

DK-lpm-brochure en hq 107

DK-lpm-brochure en hq 054Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..