Google překladač: English Deutsch

cematTěžké zemědělské stroje ne na kolech, ale na pásových podvozcích, výrazně šetrnějších k povrchu, po kterém stroj jezdí – to je trend v zemědělské mechanizaci, který se v posledních letech objevuje všude ve světě a počínaje únorem 2016 dorazil také do střední Evropy, zejména na Slovensko. Slovenský ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku, totiž získal výhradní zastoupení značky Soucy - světového leadera ve vývoji a výrobě právě těchto podvozků.

Pásové podvozky Soucy Track jsou vhodné pro traktory, kombajny nebo také žací stroje. Použití pásového podvozku výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti traktorů. Nejen, že se zlepší trakce a flotace při kontaktu s povrchem, vozidlo na pásových podvozcích je také lépe ovladatelné ve všech čtyřech bodech, kde se podvozek přímo stýká s půdou. Při využití pásového podvozku se také výrazně eliminuje problém se zhutňováním půdy při použití těžkých strojů. Rozložení váhy při použití pásů má totiž přímý vliv na sesedání a erozi povrchu pole a tím na jarní a podzimní orbu. Stroj na pásu se po poli pohybuje šetrněji, nedochází k nežádoucímu zhutňování půdy a ornou půdu tak není potřeba v předjarních měsících nebo na podzim speciálně provzdušňovat. Navíc při obrátce na poli je traktor na pásovém podvozku šetrný k půdě ve všech částech pole včetně krajních řádků, které při běžné orbě nebo zemědělských pracech traktor na kolech ničí. Výhodou systémů Soucy je také to, že je možné namontovat je na jakýkoli běžný traktor bez nutnosti úprav podvozku výměnou za běžná kola. Využívá se původní náprava a přeměna běžného traktoru v traktor pásový je tak podobně jednoduchým krokem jako je přezutí pneumatik. Systémy Soucy je možné využít také pro kombajny, žací stroje a další zemědělskou techniku. Kritériem pro použití pásového systému je vždy technická specifikace samotného podvozku stroje, kdy se vybírá podvozek podle velikosti kol.

Nově se distributorem pro pásové systémy Soucy Track na Slovensku stává ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulaci, stavební a zemědělskou techniku v České republice a na Slovensku. ČEMAT využije k distribuci zkušeností a historické sítě, kterou již vybudoval v rámci práce s mechanizací. Nově využije své zázemí i tým také pro distribuci kanadské značky pásových podvozků Soucy Track.

Soucy se rozhodl využít služeb ČEMATu zejména kvůli podpoře, kterou společnost nabízí zákazníkům v oblasti mechanizace. Výhodou firmy je zkušený tým a široká škála přidaných hodnot v podobě služeb souvisejících s technickými řešeními dodávaných zařízení. Samotné Soucy Track spolupracuje již v prvovýrobě s takovými světovými značkami jakými jsou John Deere, New Holland, Case, Husqvarna nebo Kubota.

Základní informace o společnosti ČEMAT v České republice
Společnost ČEMAT je předním distributorem doplňků pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku. Denně dodává zboží ze skladů v Bohumíně, Praze, Lovosicích, Martině a Trnavě a pokrývá svým záběrem celou Českou i Slovenskou republiku. Portfolio nabízeného zboží a služeb zahrnuje pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, průmyslové pneumatiky, přídavná zařízení, nosné vidlice, gumové pásy, sedačky, zvedací plošiny, polyuretanová kola a kladky a jiné. Na trhu působí od roku 1997 a po více než dvacetiletém působení se stala výhradním distributorem světových značek, jakými jsou například MICHELIN, CAMSO (dříve CAMOPLAST SOLIDEAL), ATG - Galaxy, MARANGONI, RÄDER-VOGEL či MSE-FORKS. Kromě značek, které má ČEMAT v zastoupení, nabízí v sekcích nosných vidlic, zvedacích stolů a sedaček dále produkty vlastní výroby – řady CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..