Google překladač: English Deutsch

BMC montaz modraSpolečnost BMC-TECH s.r.o. představuje na veletrhu MSV 2019 v Brně bezvůlové spojky pro servomotory pro veškerá uspořádání pohonů a spolehlivé brzdové systémy pro vertikální osy.

Přesnost, produktivita, dostupnost – obráběcí stroje musí vyhovovat přísným nárokům. Rychlost pracovních cyklů a provozní rychlost se zvyšují, tolerance se snižují. I minimální chyby při programování a provozu či provozní poruchy mají značný dopad a mohou způsobit dokonce škody na strojním zařízení a výpadky celého výrobního procesu. Z tohoto důvodu hraje každá jednotlivá součást důležitou roli při zajišťování hladkého a bezproblémové průběhu výrobního procesu. Díky bezpečnostním spojkám, hřídelovým spojkám a brzdám nabízí společnost mayr® power transmission kompletní řešení z jediného zdroje pro spolehlivou ochranu obráběcích strojů a obráběcích center. Například široké spektrum bezvůlových vysoce výkonných servo spojek zajišťuje spolehlivé propojení mezi hřídelemi. Tyto spojky musí splňovat různé požadavky v závislosti na konkrétním použití. Z tohoto důvodu používá společnost mayr® power transmission pro své produkty ocelové vlnovce, elastomery a lamelové spojky. Společnost nyní doplnila svou standardní řadu modulů mnoha novými provedeními nábojů a vložených trubek – nedávno uvedla novou dlouhou vloženou trubku pro elastomerové spojky ROBA®-ES. „Díky velké různorodosti verzí nabízíme vysokou úroveň flexibility pro různé účely použití", vysvětluje Marek Baltas z firmy BMC-TECH s.r.o. která firmu Mayr zastupuje. „Můžeme tak poskytovat řešení pro jakákoliv uspořádání pohonů v oblasti servomotorů, a to rychle a snadno." Inteligentní modulární systém zajišťuje také vysokou dostupnost, krátké dodací lhůty standardních součástí a příznivé ceny.

Bezpečnost bez jakýchkoliv kompromisů

Společnost mayr ® power transmission vybudovala rozsáhlé portfolio spolehlivých bezpečnostních brzd především pro účely zajištění gravitačně zatížených os. Zavěšené zátěže totiž představují značné nebezpečí při používání strojů a systémů, zejména pro osoby nacházející se pod nimi. Dojde-li k neúmyslnému poklesu nebo pádu zátěže, je nutné tuto zátěž co nejrychleji zastavit, aby nedošlo ke zranění osob nebo poškození předmětů. Různé koncepty brzd výrobce mayr® power transmission jsou přizpůsobeny na míru konkrétním požadavkům strojů a poskytují řešení pro jakýkoliv účel použití. Technologicky vyspělý třecí systém a důsledně propracované bezpečnostní principy zajišťují vysokou hustotu výkonu a především bezpečné a spolehlivé fungování brzd – bezpečnost totiž musí být zajištěna bez jakýchkoliv kompromisů.Obrazový materiál. Využijte odborné poradenství a školení firmy BMC-TECH s.r.o. nejen v oblasti bezpečnostních brzd.

bmc obr1
Nyní k dispozici s dlouhou vloženou trubkou: bezvůlové pružné elastomerové spojky ROBA®-ES od společnosti mayr® power transmission. Kompenzují radiální, axiální a úhlové vychýlení hřídele a chrání hnací systém proti kritickým vibracím.

Výhradní zástupce firmy Mayr pro ČR

BMC lg

BMC - TECH s.r.o.
Hviezdoslavova 29b
tel.: +420 545 226 047
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.bmc-tech.cz


bmc obr2
Modulární bezpečnostní brzdový systém ROBA®-topstop® k připojení na A stranu motoru bezpečně drží osu Z v jakékoliv poloze – a to i po odstranění servomotoru. K dispozici i s integrovanou elastomerickou spojkou Roba ES.Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..