Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

festo EPCCElektrické válce Festo EPCC s vynikajícím poměrem výkonu a ceny jsou určeny k jednoduchému polohování. Pohon kvalitním vřetenem s kuličkovým uložením závitu s malým vnitřním odporem znamená rychlé a dynamické polohování. Elektrické válce EPCC s kluzně uloženou pohybovou tyčí pojištěnou proti pootočení se dodávají ve čtyřech velikostech se zdvihem až 500 mm. Kompaktní pohon se pohybuje přesně a potichu.

Mazání je zajištěno na celou dobu životnosti. Integrovaná spojka a dvojité uložení umožňují malé rozměry pohonu. Integrované tlumení v koncových polohách snižuje hlučnost a energii nárazu při dojezdu na doraz nebo během referenčního pohybu.

Univerzální montáž
Můžete si vybrat – motor může být připevněn axiálně nebo paralelně, kdykoliv máte možnost jeho polohu změnit. Elektrický válec EPCC lze pomocí univerzálního upevnění za profil snadno a bez dalších spojovacích dílů připevnit na přímočarý pohon EGC. Malá hmotnost EPCC je výhodná zejména pro použití v manipulačních systémech.

Podle potřeby je možné využít šroubení a hadici pro svedené vyrovnání tlaku. Svedené vyrovnání tlaku přináší velké výhody při použití ve znečistěném prostředí – do pohonu nevnikají mechanické nečistoty ani vlhkost. Opačně se z pohonu neuvolňují žádné nečistoty do okolí.

Univerzální konektivita
Elektrické válce EPCC jsou součástí filozofie univerzální konektivity Festo, od výrobku až po cloud, od mechanických rozhraní přes možnosti elektrického připojení až po uvedení do provozu a programování. Práci tak mají jednodušší všichni výrobci strojů, mohou tak snáze spojit mechaniku, elektrické pohony i řízení po stránce hardwaru i softwaru.

www.festo.com/epcc


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..