Google překladač: English Deutsch
Inzerce

balluff 001V rafinériích a petrochemických závodech se v potrubích při dopravě ropy a plynu používají regulační ventily a uzavírací kohouty. Ve zpětné vazbě regulace polohy ventilů bývají použity systémy pro měření polohy, protože jsou extrémně spolehlivé, zvláště ve velmi náročných podmínkách. Má-li nejvyšší prioritu ochrana proti výbuchu, jsou správnou volbou nové, certifikované systémy měření polohy BTL7-T500 od firmy Balluff.

Snímače BTL7-T500 s mnoha mezinárodními certifikáty, např. ATEX a IECEx, jsou určené pro širokou škálu úloh, vykazují velkou spolehlivost a bezpečně pracují v prostředích s nebezpečím výbuchu – v Zóně 0 a Zóně 1 podle ATEX. To např. znamená, že mohou být použity také pro kontinuální měření výšky hladiny v tancích rafinérií.

Velkou flexibilitu těmto snímačům zajišťuje rozhraní Profibus. Systémy měření polohy lze snadno přizpůsobit zadání, jejich instalace je rychlá a možné poruchy je možné okamžitě odhalit diagnostikou. Rychlá instalace i údržba při potřebě servisu jsou v těchto případech použití velmi potřebné. Pro připojení postačuje jediný kabel (obousměrně přenáší sběrnicové signály a zajišťuje napájení).

Magnetostrikční měřicí systém je bezkontaktní, a proto nepodléhá opotřebení. Je umístěn v krytu z korozivzdorné oceli a jeho krytí IP67 zaručuje velkou odolnost proti kontaminaci. Robustní konstrukce odolává rázům do 100g a vibracím do 12g. Vzhledem k vysoké přesnosti – rozlišení snímače je 1µm a opakovatelnost 10 µm – jde o ideální řešení pro úlohy, kde je třeba měřit současně přesně i rychle.

Lineární magnetostrikční snímače BTL od firmy Balluff v tyčovém provedení, instalované v hydraulických válcích, mají spolehlivost osvědčenou desetiletími provozu při použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Magnetostrikční princip měření umožňuje instalovat je v hermeticky uzavřeném krytu. Informace o poloze je přenášena bezkontaktně prostřednictvím magnetického pole stěnou krytu dovnitř snímače.

http://www.balluff.cz

balluff 002


Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce