Google překladač: English Deutsch

balluff obr 01Přímá cesta k efektivnější výrobě vede přes vysoce výkonné snímače. Využívejte dlouholetých zkušeností a vysoké úrovně technických znalostí společnosti Balluff. Snímače Balluff zvyšují ve dne i v noci výkonnost, kvalitu a produktivitu po celém světě. Vycházejí vstříc požadavkům globálního trhu na snižování nákladů a zvyšování výkonnosti. Také ve vysoce výkonných situacích s nimi můžete optimalizovat kritická místa vaší výroby. Použijte naše komponenty pro vyšší efektivitu a jako klíč k vašim větším úspěchům.

S blížícím se mezinárodním strojírenským veletrhem pro rok 2012 představuje společnost Balluff hned několik velmi zajímavých snímačů pro průmyslovou automatizaci.

Snímače tlaku BSP

První z níže uvedených snímačů jsou snímače tlaku BSP, které jsou navrženy pro měření tlaku plynů a kapalin. Tyto snímače se vyznačují kompaktností a umožňují flexibilní montáž díky samostatně otočnému spojovacímu pouzdru a otočnému displeji. Spolehlivý provoz i za nepříznivých podmínek (např. tlakové špičky) zajišťuje keramický měřicí člen, který zaručuje dlouhodobou stabilitu a životnost snímače. Celému snímači dominuje jasný 4místný alfanumericý displej, který přehledně zobrazuje navigační menu. Obsluha a nastavení parametrů snímače jsou rychlé a snadné pomocí dvou tlačítek s VDMA standardy. Balluff nabízí tyto snímače v provedení Standard nebo High-End.

balluff obr 03

True Color Sensor BFS 33M

True Color Sensor BFS 33M v porovnání s klasickými RGB snímači patří do úplně jiné třídy. Díky vysokému rozlišení umožňuje nejen snímání barev, ale nabízí také i spolehlivé rozlišení mezi barevnými odstíny. True Color Sensor dokáže například bez problémů určit sebemenší barevné odchylky u dílů vyráběných na vstřikovacích lisech. Dále snímač umožňuje rozlišit, zda kov do výroby vstupuje lesklý nebo matný. V aplikacích, kde je potřeba kontrolovat kvalitu tisku, spolehlivě a ihned detekuje vybledlé barvy nebo výtisk, který již nesplňuje požadovanou kvalitu. Snímač svými schopnostmi otevírá nové možnosti při kontrole jakosti. Snímač má tři digitální výstupy a pro vyhodnocování využívá sériového rozhraní. Hodnoty Lab barevného prostoru jsou pak přenášeny přímo přes toto rozhraní.

BIP indukční polohovací systém

Jedná se o přesný měřicí systém pro snímání a měření polohy kovových objektů. Snímaný kovový objekt musí mít minimální tloušťku 8 mm a může být vzdálen od snímače v rozsahu 1 až 3 mm. Snímače nabízejí rozlišení dokonce až 14 μm. Balluff nabízí indukční polohovací systémy v různých délkách a provedeních. Výstupní signál je buď napěťový nebo proudový v rozsahu (0–10 V) respektive (4–20 mA). Snímač je chráněn proti vnějším vlivům pouzdrem s vysokou mechanickou, teplotní a chemickou odolností. Krytí snímače je IP 67.

balluff obr 06

Kapacitní snímače BCS

Závěrečnou skupinou, kterou vás Balluff zve na svůj stánek na veletrhu, jsou kapacitní snímače. Splňují vysoké technické požadavky, které jsou na ně kladeny v náročných aplikacích, kde ukazují svoje místo konkurenci. Odolné vysokým teplotám a tlakům, pouzdra z nerez oceli a teflonu jsou navrženy do extrémních prostředí, široký rozsah napájecího napětí a především kompaktní tvary jsou dostupné v řadě BCS kapacitních snímačů. Jsou ideální pro snímání objektů a hladin: práškových, zrnitých, viskózních nebo kapalných médií.

www.balluff.cz

Kalendář akcí

<<  Listopad 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..