Google překladač: English Deutsch

Společnost IVService je odborníkem, na trhu telekomunikací a v oblasti testování EMC, s uceleným sortimentem antén a zařízení pro různé účely a použití. Přehledně je můžeme rozdělit do dvou kategorií: na antény pro použití v laboratorních podmínkách pro různá měření nebo testování a antény s více praktickým využitím pro bezdrátový přenos jakékoliv informace pomoci radiofrekvenčního signálu.

IV service c 1

Toto rozdělení lze dále pojmenovat podle výrobců z naší nabídky: na telekomunikační antény všeho druhů od významného výrobce Laird (dříve známý pod značkou Antenex s oblíbenými anténkami Tuf Duck) a měřicí antény české výroby RFspin nebo německý Schwarzbeck.
Měřicí antény jsou nezbytnou součástí jakéhokoliv radiofrekvenčního systému v rámci pracovišť zabývající se možným ověřováním poznatků v teoretické rovině a spolu s tím jdoucí výzkum konkrétní využitelnosti nebo již měřením a testováním ve fázi pokročilejšího vývoje nového výrobku a jeho aplikace. Trh nabízí velké množství typů a široký výběr těchto zařízení pokrývající celkový kmitočtový rozsah od jednotek Hz až po více než 110 GHz. Úkoly řešené měřicími anténami zahrnují v první řadě testy elektromagnetické kompatibility (EMC), rádiové monitorování, použití v automobilovém průmyslu a mnoho dalších specifických využití.

Předním a uznávaným výrobcem je německá společnost Schwarzbeck Mess-Elektronik, která je zavedeným dodavatelem spolehlivých a vysoce kvalitních anténních zařízení a přijímačů ve světě testování EMC. Jedna z jejich nejpoužívanějších antén je VULB 9163. Tato širokopásmová anténa je určena pro měření vyzařování a pro odolnostní zkoušky podle téměř všech mezinárodních norem ve frekvenčním pásmu od 25MHz do 4GHz. S ohledem na svou konstrukci se jedná o lineární logaritmicko-periodickou širokopásmovou anténu. Tento druh širokopásmových antén dovoluje testování elektromagnetické kompatibility a dokáže samostatně nahradit celou sadu jiných antén bez nutnosti přerušení měření a zdlouhavé výměny jednotlivých antén. Jako další výhoda této antény je anténní faktor pro měřicí vzdálenosti 3 m a 10 m.

Velice úspěšný je i český výrobce RFSpin se zaměřením na speciální širokopásmové antény, které jsou používány v měřicích systémech různých významných vývojových a výzkumných center univerzit a soukromých firem, přes průmyslové a vojenské aplikace až po vesmírné agentury. RFspin nabízí jedinečné antény s takovými parametry, že bychom velice těžko na trhu hledali odpovídající plnohodnotné řešení jako náhradu za některé vybrané modely této značky. Takovou je bezesporu i anténa QRH40, jejíž kmitočtový rozsah lze plně využít v rozmezí od 4 do 40 GHz. Anténa je osazena samostatnými porty pro vertikální i horizontální polarizaci. Kruhové polarizace můžeme lehce dosáhnout rozšířením o 90° hybridní vazební člen se sadou kabelů.

Telekomunikace a bezdrátové sítě všeho druhu - to je další zcela odlišný směr, který se neobejde bez použití antén. Existují různé druhy antén používané například v průmyslu s využitím GPS a telematiky nebo pro bezdrátovou a celulární komunikaci a přenos dat z konkrétního bodu do jiného nebo vícero bodů, rovněž pro zajištění dostupnosti Wi-Fi signálu nebo pro mobilní radiokomunikaci včetně základnových stanic a opakovačů, pro automobilový průmysl a velké množství dalších aplikací. Tento rozsáhlý segment dokáže velice dobře obsáhnout, s vedoucím postavením v celosvětovém měřítku, produktová nabídka značky Laird. Tento výrobce, původem z Velké Británie a s mnoha závody v různých zemích, je známý po celém světě svou kvalitou a vysokou spolehlivostí.

Jedním z nejzajímavějších řešení je serie antén Laird Phantom. Tato všesměrova komunikační anténa, která má spolehlivý design a pevný a odolný aerodynamicky kryt určený pro instalaci na vozidla. Je ideální pro mobilní komunikaci, přenos dat M2M a telematické úkoly. Rovnoměrné směrové rozložení signálu, stejně jako vysoký zisk a výkon, rovněž umožňují vysoce kvalitní přenos video a audio streamu. Do této řady antén Phantom patří mnoho modelů s celkovým kmitočtem od 400 MHz do 6 GHz.

Společnost IVService poskytuje technickou podporu pro výběr nejvhodnější ucelené konfigurace měřicích a telekomunikačních systémů. Ke každému jednotlivému požadavků přistupujeme v rámci celkového konceptu a pečlivě posuzujeme všechny potřeby a tím vytváříme individuální řešení přesně na míru dle představ zákazníka.

IVService, s.r.o. dodává vysoce kvalitní měřicí přístroje, testovací zařízení, komponenty pro elektroniku a širokou řadu dalších výrobků pro výzkum a vývoj, pro zkušební ústavy, telekomunikaci a průmysl se zaměřením na střední a východní Evropu. Nabízíme anténní systémy, širokopásmové pasivní součástky pro vysokofrekvenční a mikrovlnnou techniku, vakuovou techniku, naprašovací targety a evaporační materiály. Jsme zástupci firem SCHWARZBECK a RFSPIN, LAIRD, WEINSCHEL ASSOCIATES, EVOCHEM a KURT J. LESKER.

tel./fax:
+420 251 556 690,
+420 251 556 694

e-mail:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

www.ivservice.cz

IV service c 2Kalendář akcí

<<  Červen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     3  4
  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..