Google překladač: English Deutsch

leonardo obr1Pro zabezpečení správné produkce bez chyb v čárových a matrix kódech jsou zde speciální verifikátory. Label Vision System již 30 let vyvíjí a produkuje inspekční systémy s podporou vlastní patentované metody v zobrazení čárových a matrix kódů podle ISO standardu s vytvořením verifikačního protokolu. INTEGRA je verifikační systém pro dvojdimenzionální matrix kódy (např. Datamatrix, PDF417, Micro PDF, QR...) a čárové kódy (například EAN 13, GS1 128 a mnoho dalších) dle ISO/IEC standardu. Automatické rozpoznání kódu s velmi pokrokovým algoritmem a software, které po verifikaci zvýrazní problémová místa kódu, jsou jen jednou z mála předností verifikačního systému. INTEGRA kontroluje a verifikuje všechny parametry dle ISO (ANSI) normy a nabízí další nadstandardní funkce, jako je sledování skvrn, sekvencí čísel nebo porovnávání dat s databází.

Celá analýza kódu je zobrazena barevně a také graficky s přesnou lokalizací problémových míst, což umožní velmi snadné zamyšlení nad nápravou kódu. 5megapixelová kamera provádí analýzu ve velmi velkém rozlišení a dle normy ISO provádí 10 skenů a výsledek průměruje. Verifikátor má veškeré certifikáty dle GS1 US a 21 CFR Part 11.

Dalším verifikačním systémem od společnosti LVS je LVS7500, který umožňuje instalaci na termotransferové tiskárny a okamžitou verifikaci ihned po tisku. Jde o poslední vývojový typ inspekčního a verifikačního systému od společnosti Label Vision Systems. Kompaktní systém s vysokým rozlišením, umístěný přímo na výstupu jakékoliv termotransferové tiskárny, dovoluje použít verifikační ISO standardy pro 1D čárové a 2D matrix kódy. Jako bonus dovoluje verifikaci proměnného textu a podkladu na nečistoty a defekty. Lze verifikovat proměnný text, jako jsou počítadla, LOT/datum spotřeby, náhodné série, okem čitelné údaje čárového kódu. ISO verifikace zahrnuje jakoukoliv kombinaci lineárních, matrix a složených kódů, které jsou tisknuté podle ISO/IEC standardů.

Čárový kód může být tisknut v jakékoli orientaci s jakýmkoliv číslem, textem a s další kombinací kódů na etiketě. Systém má několik nadstavbových modulů, jako je například OCV modul (Optical Character Verification) umožňuje verifikovat okem čitelné znaky a to o velikosti už 0,72 mm. Druhý nadstavbový modul je verifikace písmeno-číselných znaků. Čtení a verifikace je oproti známému poli nebo databázi. Řekněme, že systém ví, jaký znak má být na jaké pozici a s jakou kvalitou má být tisknut. Pokud není dosažena požadovaná kvalita, systém vyhodnotí chybu.

Další nadstavbou je detekce skvrn, která je schopna detekovat velké množství chyb plynoucích ze zkreslení, zašpinění, skvrn, nedotisknutí, chyby od střihače, nevytisknuté nebo chybějící informace. Algoritmus verifikace je vytvořen pro vysokou rychlost a přesnost. Tento algoritmus také zahrnuje funkci pro proměnná data, která jsou vyjmuta ze sledování skvrn. LVS 7500 umožňuje číselnou verifikaci jakékoliv číselné řady, jako jsou vzestupná nebo sestupná počítadla nebo číselné série, ty jsou porovnávány s předpokládaným číslem, uživatel je varován pokud je nalezena chyba nebo duplicita znaků. Každý modul dovoluje nastavit citlivostní úroveň.

Veškeré kódy EAN (GS1) čárové, matrix a složené kódy dle ISO norem je potřeba mít vždy v kvalitě odpovídající normám, to zkontroluje právě verifikátor INTEGRA a na závěr vytvoří report. Verifikace tisku a okamžité rozpoznání nesprávných dat po výtisku zabezpečí jen 100% správnou produkci.

Label Vision System – LVS je zastoupen ve více než 40 zemích s maximální technickou podporou. Světovou jedničku ve verifikaci kódů, zařízení INTEGRA od společnosti LVS, zastupuje v České republice Leonardo technology.

www.lt.cz


Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..