Google překladač: English Deutsch

Zatímco se provozovatelé distribučních center soustředí na svou konkurenceschopnost v roce 2015, společnost Honeywell (NYSE: HON) představila dva nové inovativní produkty pro podporu provozu – nositelné elektronické zařízení navržené pro zvýšení efektivnosti, produktivity a přesnosti v rámci fungování skladu a mobilní počítač Thor™ CV31 kombinující nejnovější technologii s kompaktním provedením, které minimalizuje jakékoliv překážky pro řidiče.

hon

„Provozovatelé distribučních center hledají flexibilní a osvědčená řešení, která je možné přizpůsobovat dle aktuálních potřeb," řekl Bruce Stubbs, ředitel marketingu Honeywell Scanning & Mobility, „díky inovativní technologii, jako jsou nositelné elektronické přístroje a kompaktní mobilní počítače, dokáže Honeywell poskytnout svým zákazníkům z malých i velkých firem po celém světě řešení, která potřebují k tomu, aby dokázali nejen dnes, ale i do budoucna udržet krok se svými konkurenty."

Nositelná elektronika Honeywell
Nová nositelná verze mobilního zařízení Dolphin™ 70e Black, kterou lze připevnit na zápěstí, je mobilní přístroj speciálně navržený pro provoz skladů včetně kolektování, balení a expedice.
· Nositelná elektronika Honeywell je cenově efektivním řešením pro přední IT firmy, které vyhledávají výhody handsfree provozu, ale nemohou si dovolit zefektivnit svá stávající zařízení. Toto řešení umožňuje využití víceúčelového zařízení pro širokou škálu úkonů.
· Nositelná elektronika Honeywell je díky pohodlnější a hygieničtější připevňovací pásce navržena pro dlouhodobější nošení a pro její snadné sdílení s ostatními pracovníky. Nositelné zařízení s velkým displejem, flexibilní dotykovou klávesnicí, operačním systémem Windows® Embedded Handheld a podporou Bluetooth kruhového skeneru dává pracovníkům svobodu pohybu k maximalizaci jejich produktivity práce.
· Nositelné zařízení Honeywell je ideální kombinací ergonomie, odolnosti a velké obrazovky, která pracovníkům umožňuje pohodlně zvládnout více úkonů s minimálními překážkami při práci.
· Celosvětová dodávka nositelného elektronického zařízení Honeywell bude zahájena v prosinci.


Mobilní počítač Thor CV31
Novinkou je také mobilní počítač Thor CV31, který je navržen pro provoz skladů. CV31 informuje o pracovním postupu dodavatelského řetězce tak, že je přístroj vždy snadno viditelný a na dosah, ale nikdy nepřekáží při práci.
· V porovnání s konkurenčními zařízeními umožňuje unikátní kompaktní design přístroje CV31 lepší výhled řidiče o 20 %.
· CV31 je navržen pro vysokozdvižné vozíky a další zařízení a disponuje záložní baterií s životností 30 minut a kontrolou spouštění, čímž zvyšuje produktivitu řidiče tím, že eliminuje čas potřebný pro restartování a znovu připojení přístroje při výměně baterie.
· Přístroj používá operační systém Microsoft® Windows® Embedded Compact 7, disponuje podsvíceným displejem 6.5" LED, dvoujádrovou centrální procesorovou jednotkou 1.5 GHz a pamětí 1GB RAM pro optimální výkon.

www.honeywell.cz

 

hon1

 

 Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..