Google překladač: English Deutsch

Na letošním ročníku veletrhu CES představila společnost Lenovo nejnovější produktové portfolio ThinkPad 2015. Nejnovější generací ThinkPad X1 Carbon, nejlehčím 14palcovým výkonným Ultrabookem na světě, oslavuje tato kultovní značka sto milionů prodaných kusů a nadále staví na svém jedinečném dědictví, ze kterého se mohou těšit věrní a vášniví fanoušci po celém světě. Společnost Lenovo chce využít této příležitosti, aby poděkovala všem uživatelům modelů ThinkPad v průběhu posledních dvou desetiletí.

ThinkPad-X1-Carbon b


„Od původního modelu ThinkPad 700 pokračují konstruktéři neustále v dalších inovacích tím, že každý nový model ThinkPad navrhují ještě lepší, než byl ten předchozí. Dosažených 100 milionů prodaných kusů svědčí o tom, že se jim to daří," řekl Jang Juanqing, předseda představenstva a CEO společnosti Lenovo. „Když jsme získali počítačovou divizi IBM, dali jsme příslib, že nebudeme ThinkPad licenci jen chránit, ale učiníme ji ještě lepší a silnější. V současné době je ThinkPad i nadále jednou z nejrespektovanějších značek v odvětví, která pohání růst společnosti Lenovo na pozici jedničky v oblasti počítačů. Přestože Lenovo expanduje do mobilních zařízení, serverových ekosystémů a cloud computingu, zůstává i nyní ThinkPad jádrem naší strategie a srdcem našeho podnikání. Je pro nás čest přinášet tuto legendární značku našim zákazníkům a těším se na mnoho dalších milníků značky ThinkPad, které jistě přijdou."
Lenovo rovněž představuje ThinkVision X24 přinášející unikátní technologii ultra-tenkého IPS panelu, a ThinkPad Stack nabízející vzájemně kombinovatelné příslušenství pro maximální produktivitu a minimalizaci nepořádku na pracovní ploše.
Nejlepší byznysový Ultrabook společnosti Lenovo je ještě lepší
Třetí generace X1 Carbon pokračuje v tradici značky ThinkPad. Nejlehčí 14palcový výkonný Ultrabook na světě nabízí nové možnosti, jako je superjasný FHD displej a PCIe SSD s až o 80 % vyšším výkonem, než má standardní úložiště SSD.
Nejnovější X1 Carbon je také vůbec nejmobilnější Ultrabook s ještě delší výdrží baterie, stále s hmotností menší než 1,28 kg a s odolným a robustním šasi z karbonových vláken. Ve spojení s 5. generací procesorů Intel® Core™ a celou sadou příslušenství pro optimalizaci uživatelských zkušeností X1 Carbon prolíná dědictví ThinkPad a nejnovější inovace.
Dokonalé byznysové standardy
Portfolio notebooků ThinkPad pro rok 2015 staví na rozšířených vlastnostech byznys třídy a navazuje na dědictví ThinkPad DNA. Jsou tenké a lehké, s úžasnou výdrží baterie pro maximální mobilitu, jasným displejem s rozlišením až 3K pro optimální zážitek ze sledování a ergonomickým komfortem. Nabízí dále kompletní sadu portů a připojení, aby bylo prohlížení, sdílení a přenášení dat jednoduché a efektivní. Nové modely ThinkPad X, T, L a E s 5. generací procesorů Intel® Core™ tak pokračují v zaměření značky na důvěryhodnou kvalitu.
ThinkVision X24
Inovativní, elegantní a s nádhernou obrazovkou bez okrajů, 7,5 mm tenký ThinkVision X24 bude určitě středobodem jakéhokoliv pracovního stolu. ThinkVision X24, který nabízí novou generaci 23,8palcového panelu Neo Blade, má namísto tradičního zadního krytu jedinečnou technologii povrchové úpravy z předem naneseného kovu, která zvýrazňuje prémiový design.
ThinkVision X24 ovšem nedává přednost formě před funkčností. Nejdůležitějšími vlastnostmi IPS panelu jsou Full HD rozlišení se širokým pozorovacím úhlem 178 stupňů a digitální připojení DisplayPort nebo HDMI. Stylový a robustní chromový stojan, který lze pro ergonomické prohlížení naklonit, dotváří vynikající dojem z monitoru, a to jak z hlediska výkonu, tak i z hlediska konstrukce.
ThinkPad Stack
Díky do sebe zapadající konstrukci se společné příslušenství stává zcela mimořádným. Více přenositelnosti, méně kabelů a další funkce znamenají, že příslušenství ThinkPad Stack je přímo určeno pro mobilitu. Prostřednictvím zmagnetizované konstrukce, která do sebe zapadá, zabírá rozmanité příslušenství Stack méně místa a lze jej uložit mnohem přehledněji než tradiční příslušenství. Technologie Pogo pin také umožňuje každému příslušenství lépe spolupracovat.
10000mAh záložní zdroj udrží telefony a tablety nabité i na dlouhých cestách, 1TB USB 3.0 harddisk nabízí dostatečný mobilní úložný prostor, bezdrátový přístupový bod zajišťuje při cestování silné a stabilní Wi-Fi prostředí a dvojice Bluetooth reproduktorů se bez problémů spáruje se systémy ThinkPad pro rozšíření přehrávání zvuku.

ThinkPad-X1-Carbon aKalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..