Google překladač: English Deutsch

Společnost Lenovo na Mobile World Congress 2015 v Barceloně rozšířila své portfolio chytrých telefonů o tři nová zařízení, která uživatelům umožní zachytit a sdílet své životní okamžiky na cestách: o nové smartphony VIBE Shot a A7000, a kapesní projektor Lenovo Pocket Projector.
Lenovo navrhlo VIBE Shot, který pomůže zachytit každý moment, s ohledem na konektivitu a mobilitu motivující uživatele k zaznamenávání a sdílení každodenních okamžiků.

lenovo1

První smartphone a fotoaparát v jednom, Lenovo VIBE Shot, byl vyvinut tak, aby byl skutečným crossover zařízením. Je to zaprvé skvělý fotoaparát, který budou fotografičtí nadšenci upřímně milovat, a za druhé také výkonný a zcela plnohodnotný smartphone. Mnoho lidí dává podle posledních trendů přednost většímu displeji u smartphonů, a proto Lenovo odhaluje také nový smartphone A7000. S 5,5palcovým displejem je primárně určený pro zábavu a jako první v segmentu vybavený technologií Dolby Atmos®. Pro zábavu ve velkém stylu, kdykoliv si to situace vyžádá, představuje pak Lenovo nový kapesní projektor Lenovo Pocket Projector.


lenovo2VIBE Shot – plně vybavený fotoaparát a mistrovský smartphone
Při hledání spolehlivého digitálního fotoaparátu budou fotografičtí nadšenci tíhnout k VIBE Shot pro jeho výjimečnou kvalitu a neuvěřitelnou odezvu. Nyní totiž mohou mít uživatelé to nejlepší z obou světů díky výjimečným technologiím, které VIBE Shot nabízí.
Pro začínající fotografy Lenovo vybavilo VIBE Shot účelnými technologiemi, počínaje jeho 16megapixelovým zadním fotoaparátem s modulárním objektivem skládajícím se ze šesti čoček. Fotoaparát má plnohodnotný 16:9 světelný snímač pro fotografování v tmavých interiérech nebo v noci. Díky tříbarevnému blesku se jas fotografií automaticky upraví na základě okolních světelných podmínek a optická stabilizace obrazu snižuje rozmazání a udržuje fotografie ostré. Život pokaždé nečeká na dokonalý záběr, ale VIBE Shot je s ním připraven držet krok díky infračervenému ostření, které je dvakrát tak rychlejší než normální automatické ostření. Nabízí také mechanické tlačítko spouště, které stačí jednoduše stisknout namísto hledání správného místa na displeji. Uživatelé mohou používat fotoaparát vybavený přednastaveným Smart a pokročilým režimem Pro a snadno přecházet mezi oběma režimy pohybem přepínače.
Když je čas k telefonnímu hovoru nebo připojení, nabízí VIBE Shot svému majiteli nádherný 5palcový FHD displej a maximální výkon. Smartphone se systémem Android™ 5.0 Lollipop a procesorem Qualcomm® Snapdragon™ nabízí 32GB úložiště s možností dalších 128 GB hudby, filmů a fotografií na microSD kartě. Nahrávat a rychle stahovat data pomocí LTE, nebo se připojit přes Wi-Fi hotspot, a dokonce i používat dva samostatné datové tarify je možné díky duální SIM. Mimo to VIBE Shot usnadňuje se svým 8megapixelovým selfie fotoaparátem přechod z fotografa na fotografovaný objekt. Všechna tato funkčnost přichází v elegantním, tenkém a lehkém hliníkovém rámu, přičemž uživatelé si mohou vybrat z červené, bílé nebo šedé barvy.
A7000 – první smartphone na světě s Dolby Atmos®
Lenovo A7000 nabízí brilantní 5,5palcový HD displej s ultra širokými pozorovacími úhly. Navíc je to první smartphone na světě, který je vybaven technologii Dolby Atmos. Uživatelé okamžitě uslyší rozdíl Dolby Atmos pomocí sluchátek: zvuky lidí, míst, věcí a hudba jsou rázem živější a pohybují se ve všech směrech, i nad hlavou, s úžasnou srozumitelností, bohatostí a hloubkou. Hlasy a zvuky mají širší rozsah od maxima do minima s největší rafinovaností. Technologie také umožňuje udržet konzistentnější hlasitost přehrávání napříč všemi typy obsahu.
Kromě svých působivých zvukových a vizuálních technologií přichází tento multimediální smartphone vybaven několika funkcemi, po kterých dnešní mobilní spotřebitelé nejvíce touží. Se systémem Android 5.0 na procesoru MediaTek True8Core™ s 4G LTE rychle zvládá hlasové a datové služby a má dokonce duální slot na SIM kartu pro přiřazení dvou telefonních čísel nebo samostatných datových tarifů. Disponuje také dvěma fotoaparáty. Vysoce kompaktní A7000 je 7,9 mm tenký a jen 140 g lehký, což usnadňuje přenášení v tašce nebo v kapse. Smartphone přichází ve dvou barevných provedeních, a to černé a bílé barvě.
Jak VIBE Shot, tak A7000 obsahují softwarové aplikace Lenovo DOit včetně SHAREit pro snadné sdílení souborů, fotografií a dalšího obsahu mezi zařízeními; CLONEit k přenosu dat do nového telefonu; SYNCit pro zálohování kontaktů, textových SMS zpráv a protokolů hovorů; a pouze u VIBE Shot také SNAPit Camera pro využití více režimů fotografování a profesionálních fotografických funkcí.


Lenovo Pocket Projector – promítněte svůj život kdekoliv pomocí zařízení se systémem Android
Lenovo přináší brilantní projektor Lenovo Pocket Projector pro překvapení a potěšení milovníků médií, kteří jsou omezeni malým displejem jejich mobilního zařízení, nebo kteří touží po nadživotních zážitcích plných zábavy. Lenovo Pocket Projector dodává nový rozměr sledování a sdílení obsahu.
K projektoru lze jednoduše připojit kompatibilní zařízení se systémem Android a ten ihned zvětší filmy, fotografie nebo dokonce firemní prezentace jejich promítáním až na 110 palců na jakékoliv stěně nebo povrchu v podmínkách slabého osvětlení. S optickou technologií s vysokým kontrastem o světelném toku 50 lumenů, projektor zobrazí barevné, živé a jasné obrazy, a automaticky koriguje zkreslení. Pro nejlepší výhled zároveň uživatelům umožňuje otočit obraz až o 90°. Tento přenosný projektor generuje svými duálními reproduktory hlasitý zvuk.
Nastavit Lenovo Pocket Projector trvá jen několik sekund a hned vzápětí lze promítat obsah z chytrého telefonu bezdrátově pomocí DLNA nebo Miracast. Při bezdrátovém využití mohou uživatelé promítat celovečerní film s výdrží více než dvě hodiny na jedno nabití. Projektor podporuje nejběžnější formáty multimediálních souborů a nabízí až 32 GB úložného prostoru microSD pro podporu velkých digitálních knihoven.
Nejlepší ze všeho je, že se kompaktní a lehký Lenovo Pocket Projector vejde do téměř každé kapsy, takže je to příslušenství, které jednoduše mohou mít uživatelé s sebou pokaždé, když si chtějí vychutnat digitální obsah.


Cena a dostupnost
Na právě představené novinky se mohou těšit i čeští zákazníci. Na náš trh budou uvedeny v následujících měsících. Orientační maloobchodní cena VIBE Shot je 10 999 Kč s DPH, A7000 bude dostupný od 5 999 Kč s DPH.

lenovo3

lenovo4Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..