Google překladač: English Deutsch

Francouzský stát zveřejnil sérii instrukcí k obnovení francouzského jaderného průmyslu. AREVA a její řídicí orgány budou plně spolupracovat s EDF na přípravě definovaného plánu spolupráce. Jednat budou především o podmínkách dohody o globálním strategickém partnerství a o podmínkách pro převzetí majoritního podílu kapitálu dceřiné společnosti AREVA NP společností EDF.

areva

Pro zachování všech podniků společnosti budou i nadále klíčová opatření na podporu konkurenceschopnosti. Záměrem společnosti AREVA vždy bylo podpořit toto úsilí společenským dialogem, diskuze s partnery tak budou i nadále pokračovat. AREVA bude zkoumat dopad státních doporučení na informačně-konzultační procedury, jež jsou plánovány na červen.

O SPOLEČNOSTI AREVA:
AREVA dodává řešení pro výrobu energie s nízkou produkcí uhlíkatých plynů. Odbornost společnosti a její neúnavné prosazování zásad bezpečnosti, spolehlivosti, transparentnosti a etického chování určují standard v daném oboru. Její odpovědný přístup k rozvoji podnikání vychází z procesu trvalého zlepšování.
AREVA zaujímá v oblasti globální jaderné energetiky první místo a nabízí energetickým společnostem jedinečná integrovaná řešení, která pokrývají veškerá stádia palivového cyklu, projektu a výstavby jaderného reaktoru i související služby. Skupina současně rozšiřuje své činnosti do oblasti obnovitelných zdrojů energie – větrných a solárních elektráren, bioenergií, vodíkového cyklu a skladování energie – a to s cílem stát se jedním z celosvětových lídrů v tomto sektoru.
V těchto dvou hlavních oblastech zaměstnává AREVA 47 000 zaměstnanců, kteří pomáhají dodávat energii stále bezpečnějším, čistším a úspornějším způsobem pro co největší množství uživatelů. AREVA Group má sídlo v Paříži.

www.areva.cz

 Kalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..