Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

jablotron obr2Společnost Jablotron představila nové modely videoverifikačních IP kamer JI-111C a JI-112C které nabízejí tři zásadní funkce: videosekvenci, livestream a záznam. Kamery jsou plně kompatibilní se zabezpečovacím systémem JABLOTRON 100. Pomocí detektorů a kamer sleduje centrální jednotka alarmu dění v hlídaných prostorech a v reálném čase poskytuje majiteli informace formou SMS notifikací nebo pomocí chytré aplikace MyJABLOTRON.


Bezpečnostní systém JABLOTRON 100 je vhodný pro majitele většiny objektů, ať už domácností nebo sídel firem, které je nutné zabezpečit proti vloupání nebo výtržnictví. Kromě běžně využívaných čidel Jablotron nově nabízí instalaci videoverifikačních IP kamer JI-111C s objektivem DOME a JI-112C s objektivem BULLET. Kamery jsou plně kompatibilní s aplikací MyJABLOTRON a uživatelé tak mají veškeré informace přehledně k dispozici on-line ve svém chytrém mobilním telefonu.
Oba dva nové modely kamer pořizují barevné video s rozlišením HD nebo Full HD. V případě špatných světelných podmínek přepínají do nočního režimu, ve kterém využívají infračerveného přísvitu 12 IR LED diod s maximálním dosahem 30 metrů.
Kamery přináší tři nejdůležitější funkce: videosekvenci, livestream a záznam. Funkce videosekvence poskytuje minutový záběr, složený ze třiceti vteřin monitorovaného místa před a po vyvolání poplachu; stejně tak při odjištění objektu nebo na konkrétní vyžádání. Záznam je dostupný odkudkoliv na chytrých mobilních zařízeních pomocí aplikace MyJABLOTRON. Funkce livestream zase a aplikaci MyJABLOTRON umožňuje online živý přenos monitorovaného místa. Majitel tak může zkontrolovat dění v objektu, zda nedochází k neoprávněnému vniknutí osob, neplýtvá se energií rozsvícenými světly či vodou zbytečně aktivovaným zavlažováním, nebo jen prověří, že děti bezpečně dorazili domů. Nadstavbovou službou je poté záznam, kdy majitel získá možnost nahlédnutí do nahrávané historie tří nebo sedmi dní. Všechna data jsou šifrována a bezpečně uložena na cloudu společnosti Jablotron.

www.jablotron.com/cz

jablotron obr1


Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242529 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce