Google překladač: English Deutsch

Součástí nové obchodní a marketingové strategie Jablotronu, českého výrobce alarmů s celosvětovou působností, je zřizování zahraničních center v zemích, které pro společnost mají do budoucna nejvyšší obchodní potenciál. Hlavním posláním těchto center je poskytnout kvalitní a efektivní servis lokálnímu trhu s aplikací těch nejvhodnějších obchodních praktik, které má společnost za 25 let svého fungování prověřené. Jako pilotní projekt otevřel Jablotron v září první zahraniční centrum Jablotron Iberia ve španělském Vigu.

jablotron-15


Zahraniční centra jsou zřizována v korporátním duchu, tak aby simulovala partnerům a zákazníkům návštěvu samotného sídla společnosti. Centra samotná se budou zaměřovat především na školení místní montážní sítě a nabídku kompletního řešení – nejen hardware, ale i softwarovou podporu, technické poradenství a servis. „Jednou z našich hlavních konkurenčních výhod je kombinace velmi dobrého produktu s poskytováním technické podpory, školení a servisu na špičkové úrovni. Zahraniční centra Jablotronu by nám měla pomoci tuto výhodu lépe naplnit," říká René Gubančok, obchodní ředitel Jablotronu. Centra budou působit jako přímá podpora lokálních distributorů a montážníků, a zároveň budou společnosti přinášet relevantní zpětnou vazbu z místního trhu. Samozřejmostí je i adaptace propagačních aktivit tak, aby respektovaly specifika příslušného trhu.
Hlavním úkolem JA centra je zvýšit místní povědomí o značce Jablotron, vytvořit národní databázi zákazníků a montážních firem a zvýšit podíl prodaných systémů Jablotronu na místním trhu.
První zahraniční centrum bude mít na starost péči o španělský i portugalský trh a bude sloužit jako pilotní projekt, na základě kterého bude rozhodnuto o otevření dalších zahraničních center. Vedením centra byl pověřen António Mendes, který působil v posledních více než deseti letech jako produktový manažer v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů. „Čeká nás mnoho práce, ale jsem přesvědčen, že možnost aplikovat náš systém profesionální technické podpory a školení přímo na španělském a portugalském trhu, přinese rozšíření řad našich spokojených zákazníků a montážních partnerů a současně upevnění vztahu s těmi stávajícími," říká Antonio Mendes, ředitel Jablotron Iberia.
V rámci komunikace vzniku tohoto centra všem klíčovým partnerům lokálního trhu přichystal Jablotron tzv. Grand Opening. Během slavnostního otevření bylo představeno jak centrum samotné, tak i tým, který bude zajišťovat jeho hladký chod. Místním partnerům a zákazníkům bylo prezentováno poslání JA Iberia a jeho hlavní úkoly v teritoriu.
O společnosti JABLOTRON
Jablotron byl založen v roce 1990 a je zaměřen zejména na vývoj, výrobu a prodej alarmů a poskytování profesionálního zásahu. Více než 80% produkce firmy je exportováno do všech světadílů. Holding Jablotron tvoří: výrobce zabezpečovací techniky JABLOTRON ALARMS a.s.; poskytovatel služeb bezpečnostního centra JABLOTRON SECURITY a.s.; výrobce komunikační techniky JABLOCOM s.r.o.; výrobní závod JABLOPCB s.r.o.; poskytovatel podpory pro monitorovací centra JABLONET s.r.o.; distributor zabezpečovací techniky na Slovensku JABLOTRON SLOVAKIA s.r.o. Holding je postupně rozšiřován o další aktivity založené zejména na vývoji a produkci moderních produktů a služeb. Více na www.jablotron.com.

jablotron-24a

jablotron-1aKalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news