Google překladač: English Deutsch

MSV 1Mezinárodní strojírenský veletrh opět soustředí na jednom místě inovace, které posouvají průmyslovou výrobu do nové éry. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií se letos uskuteční na brněnském výstavišti od 8. do 11. října 2024.

Celý článek...

Wemac 1aVěděli jste, že středně velký stroj na tlakové lití ve Vašem provozu může každý rok způsobit více než 1000 kg lepkavých, špinavých částic?

DÝCHAJÍ VAŠI PRACOVNÍCI KONTAMINOVANÝ VZDUCH?
Olejový kouř může ovlivnit funkci plic pracovníků a může způsobit kožní problémy, například ekzémy.
MÁTE VYSOKÉ NÁKLADY ZA ENERGIE?
Znečištěný vzduch vyžaduje častou výměnu vzduchu v objektu a snižuje životnost filtrů všeobecného větrání, což vede k vysokým nákladům na energii.
PRACUJTE VE ŠPINAVÉM PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ?
Znečištění olejovým kouřem vytváří znečištěné pracovní prostředí, což vede k nákladům na čištění a údržbu.
MÁTE STRACH Z PŘEKROČENÍ EMISNÍCH LIMITŮ?
Olejový kouř vznikající při tlakovém lití může překročit zákonné emisní limity pro znečištění ovzduší.

Celý článek...

1Více než 30 vystavovatelů, téměř 50 řečníků, tři výstavní haly a jeden nezapomenutelný strojírenský zážitek. Akce Strojírenská inspirace se konala v Plzni od 4. do 6. června 2024. Tato jedinečná událost se zaměřila na digitální výrobu, automatizaci a inovace ve strojírenství. Poprvé se uskutečnila v areálu DEPO2015, který se stal centrem pro sdílení zkušeností a nápadů mezi odborníky z průmyslu a digitalizace. Cílem bylo vytvořit komplexní veletrh, který změní pohled na všechny oborové akce. Podařilo se nám dosáhnout opravdové strojírenské inspirace?

Celý článek...

Amtek 1 pruletové maindi-soric vyřešil problém s detekcí menších a rychle procházejících objektů na výrobních linkách. Nové snímače kombinují oba principy detekce – jak statický, tak dynamický.

Celý článek...

hakan 1aHakan je univerzální testovací zařízení pro zkoušky brzdových systémů na jednotlivých kolejových vozidlech. Je nezávislý na výrobci a typu brzdového systému a také na předpisu, dle kterého je zkouška prováděna. Zkoušku brdy je možné provést na nákladním voze, osobním voze nebo lokomotivě. Speciální funkcionalitou jsou zkoušky brzdových komponent od českého výrobce DAKO, které je možné také testovat. Pro tyto účely je ovšem potřeba zkušební stav.

Celý článek...

Asco 890 IO-Link Digital Positioner  IO-Link Signaling BoxSpolečnost EMERSON s potěšením oznamuje uvedení na trh nových digitálních pozicionérů IO-Link a signalizačních boxů IO-Link série 890. Tato nová komunikační verze IO-Link je k dispozici ve verzi z polyamidu a nerezové oceli. Možnost komunikace I/O Link umožňuje řízení, zpětnou vazbu z ventilu a diagnostiku pro zlepšení bezpečnosti procesů.

Celý článek...

Hiwin 1 Pojezdy HIWIN pro kolaborativnii roboty detail 1Kombinace standardizovaných prvků lineárních os a flexibilní individuální konfigurace zrychluje dodávky, zjednodušuje instalaci a zvyšuje dostupnost pojezdových drah pro průmyslovou robotizaci a automatizaci
Společnost HIWIN s.r.o. využívá své znalosti získané při řešení a dodávkách pojezdových drah pro průmyslové roboty a rozšiřuje svoji nabídku o pojezdové dráhy pro segment robotů kolaborativních.

Celý článek...

TME 1 anemometr RDAnemometry jsou ve velké zkratce přístroje používané k měření rychlosti proudění vzduchu a síly větru. Běžně se používají v meteorologii, instalačních a servisních pracích a v mnoha dalších oblastech, kde je důležité sledovat atmosférické podmínky a průtok plynů.

Celý článek...

Mewa MikrocleanSkupina Mewa pokračuje ve své expanzi. Její stoprocentní dceřinou společností se stala firma Mikroclean GmbH, která se zabývá čistými prostory. Mewa, poskytující textilní služby po celé Evropě, tak rozšiřuje svou nabídku B2B o další specializované služby. Mikroclean má sídlo v Grafenbergu u Metzingenu a pobočky v Berlíně nebo v Essenu. Prostřednictvím deseti servisních středisek se stará o zákazníky v Německu, Rakousku, Švýcarsku i dalších evropských zemích. Mezi klienty patří společnosti z oblasti výroby, zdravotnické techniky, farmaceutického a biochemického průmyslu.

Celý článek...

WTE P1170700• dva automatické procesní jeřáby Konecranes GL
• několik servisních jednokolejnicových systémů s kladkostroji
• jeden středně těžký mostový jeřáb CXT pro údržbu

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news