Google překladač: English Deutsch

Karcher cisticka vzduchu AF 100 1Kvalita vzduchu, který zaměstnanci dýchají často 8 hodin denně, je pro schopnost soustředit se, a tedy i výkonnost, mimořádně důležitá. Mnohé typy znečištění a také špatná ventilace místnosti mohou navíc vést k dýchacím onemocněním či alergiím, nebo přenosu bakterií a virů. Rizikem může být také nezdravá voda.

Celý článek...

Eaton 01Jean Miyeli, ředitel pro strategii segmentu a udržitelnosti ve společnosti Eaton Electrical, EMEA, zkoumá, proč bude mít myšlení oběhového hospodářství v elektrotechnickém průmyslu stále větší vliv. "Konzumní společnost" – fráze, která byla zpopularizována v 60. letech 20. století – formovala naše nákupní zvyklosti po celá desetiletí. Nakupovat, používat a vyhazovat je zavedená rutina, která ovlivňuje získávání surovin, dodavatelské řetězce a nakládání s odpady.

Celý článek...

Western 1 Digital Automotive kopieCertifikace potvrzuje desetiletí inovací u kompletního portfolia vysoce kvalitních řešení pro další generace softwarově definovaných vozidel. Dnešní softwarově definovaná vozidla nejsou jen pouhými dopravními prostředky. Jsou to produkty, které vznikají z probíhající transformace tradičních vozidel na softwarově orientované zařízení na kolech. Prémiová vozidla dnes mohou mít až 150 milionů řádků softwarového kódu, který je rozdělen mezi stovky elektronických řídicích jednotek (ECU), senzorů, kamer, zařízení pro LiDAR a dalších zařízení.

Celý článek...

Hennlich Ponorne topne teleso Rotkappe s ABS detailJen v roce 2022 vzniklo v českém průmyslu téměř 1000 požárů, které napáchaly škodu přes 2,7 miliardy korun. Meziroční nárůst škod dosáhl 41 procent. Vedle přímých škod pak statistiky navíc nezaznamenaly škody vzniklé přerušením výroby způsobené požáry.

Celý článek...

KasparekS Tomášem Kašpárkem jsme hovořili o inteligentních logistických systémech společnosti BOSSARD, která nabízí dlouhodobě osvědčené systémy SmartBin a SmartLabel. O co přesně se jedná? SmartBin cloud – plně automatizovaný váhový systém, fyzicky eviduje zůstatek na dané skladové pozici. Co to znamená pro klienta? Co umí SmartLabel a k čemu je dobrý ve vaší společnosti? Pan Kašpárek také přiblížil úspěšnou spolupráci s klientem, kde zabezpečují komplexní řešení. Poslechněte si rozhovor a dozvíte se více podrobností.

Celý článek...

Elesa 1 spojky plastSpojky jsou v našem sortimentu již mnoho let, avšak po dlouhou dobu pouze hliníkové, litinové, či nerezové. Tedy čistě z kovových materiálů. Třetím rokem máme však na trhu i plastové alternativy z produktové řady TCC. Tato nabídka je dnes stejně bohatá, jako v případě kovových spojek. Dokonce je možná i variabilnější. Ke standardním verzím v černé barvě se brzy přidaly i alternativy ze série „vizuálně detekovatelné" v modré barvě, určené pro použití v potravinářství.

Celý článek...

Hennlich Nesetten 01Díky inovativním technologiím, které umožňují stavbu lehkých kompozitních kontejnerů, má Nesetten možnost popularizovat využívání zkapalněného bio-LNG a LNG plynu také u soukromých zákazníků a malých firem. Kapitálové zapojení a podpora EIT InnoEnergy umožní společnosti pokračovat v dynamickém růstu.

Celý článek...

NSK 1 76725 nsk-BS HTF-SRM cmyk 300dpiSpolečnost NSK představuje řadu pokročilých kuličkových šroubů HTF-SRM vhodných pro vysoké rychlosti, velká zatížení a vysoké teploty. Tyto inovativní kuličkové šrouby jsou ideální pro elektrické vstřikovací lisy, jejichž úkolem je lisovat díly s tenkými stěnami v krátkých výrobních cyklech. Kuličkové šrouby HTF-SRM jsou vhodné pro velké rychlosti a vyznačují se velkou odolností proti vysokým teplotám. Využívají nově vyvinutý recirkulačního systém SRM od společnosti NSK a tepelně odolné materiály všech použitých dílů.

Celý článek...

Polyworks 1Vynález a zdokonalování technologií pro 3D měření v posledních šesti desetiletích umožnily výrobu stále sofistikovanějších a kvalitnějších výrobků. Vše začalo v 60. letech 20. století, kdy do automobilového průmyslu pronikly souřadnicové měřicí stroje (CMM) spolu s prvním softwarem pro 3D měření. V té době bylo softwarové inženýrství v plenkách; neexistoval standardní počítač ani operační systém. To znamená, že tyto rané nástroje pro 3D měření byly uzavřenými systémy a každá značka 3D metrologického hardwaru poskytovala svůj vlastní software. Takto vznikla potřeba vybavit laboratoře pro 3D měření četnými softwarovými produkty.

Celý článek...

Chinaplas 1Rok 2023 znamenal pro Čínu přelom, protože se jí znovu otevřely dveře, a objevilo se množství příležitostí a cest. V rámci obnovení normálního stavu rostla ekonomika v roce 2023 tempem 5,2 %, podle čínského Národního statistického úřadu. Vzhledem k tomu, že ekonomika zotavuje, budou se rozvíjet odvětví, jako je automobilový průmysl, spotřební elektronika a další. elektronický obchod znovu získaly dynamiku. Současně se v Číně zpracovatelský průmysl prochází pozoruhodnou transformací, od tradiční pověsti "Made in China" se přechází k přijetí "Made in China". inovace s konceptem "Inovováno v Číně", čímž získává na konkurenceschopnosti. na globálním trhu.

Celý článek...