Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

kaletech Den-otevrenych-dveVšechny, kteří používají technologii průmyslového lepení nebo se o ní zajímají, bychom rádi pozvali na Den otevřených dveří společnosti KALETECH, který se koná 31. května od 10:00 do 14:00. KALETECH pro české výrobní podniky více než 18 let dodává řešení na míru v oblasti nánosu tavných a studených lepidel. Během Dne otevřených dveří budete moct navštívit showroom společnosti, výrobní prostory a prohlédnout si nejnovější zařízení pro aplikaci průmyslových lepidel. Odborníci z praxe Vám představí možnosti, jaké technologie průmyslového lepení nabízí a způsoby, jak zefektivnit Vaše výrobní procesy.

Celý článek...

kaletech 1 Automaticke-doplAutomatické doplňování lepidla ve formě granulátu RobaFeed3 a zásobník na lepidlo GlueFill je oblíbeným doplňkem systémů pro nanášení tavných lepidel. V následujícím článku bychom vám rádi představili 4 hlavní oblasti, ve kterých vám technologie automatického doplňování lepidla usnadní každodenní starosti s vaší výrobou, ať už se jedná o nové systémy nebo doplnění systémů stávajících.

Celý článek...

Wemac 1 aerity 1Společnost WEMAC se i letos představí svým zákazníkům na tradičních Zákaznických dnech TAJMAC-ZPS, které se konají ve dnech 27-28.4. ve Zlíně.
Stánek společnosti WEMAC najdete v hale č. 2., stánek č. 42 u hlavního koridoru.

Celý článek...

Trelleborg 1 ApplicationTěsnicí prvek Nexus Face Seal je alternativou mechanického ucpávkového těsnění Mechanical Face Seal, které prodlužuje životnost náročných aplikací. Nabízí odlehčenou a do jisté míry flexibilní bariéru zabraňující vnikání nečistot a odolávající tlaku bláta v nízkootáčkových aplikacích, jako jsou například rypadla, pro které bylo toto těsnění původně vyvinuto. Zlepšuje životnost a snižuje celkové náklady uživatelům převodovek, podvozků a náprav téměř všech stavebních a důlních strojů.

Celý článek...

HENNLICH 2023 04 13 5krat-dHybridní kabel chainflex CFSPECIAL.192 pro vertikální pojezdy až do 50 metrů. Stroje musí pracovat spolehlivě po celý den - například v intralogistice. Sklady jsou stále větší a větší, rostoucí výšky regálů znamenají vysoké nároky na použité kabely. Pro zajištění bezproblémového provozu i v náročných vertikálních aplikacích vyvinula společnost igus, v Česku výhradně zastoupená firmou HENNLICH, hybridní kabel CFSPECIAL.192. Jedná se o jediný kabel na trhu, který je speciálně navržen pro vertikální aplikace energetických řetězů, vhodný pro MOVILINK DDI od společnosti SEW-EURODRIVE. Díky aramidovému nosnému prvku s vysokou pevností v tahu v plášti kabelu je možné dosáhnout 5krát vyšší výšky regálových systémů než při použití standardních kabelů.

Celý článek...

Fanuc hlavickaSpolečnost FANUC Czech v loňském roce založila tradici vlastní akce formou veletrhu, když ve dnech 18. a 19. května loňského roku uspořádala akci příznačně nazvanou Veletrh robotických příležitostí.
Na akci se formou přednášek a expozic s praktickými ukázkami robotu a robotických technologií prezentovala nejen FANUC jako hostitelská firma, ale také 20 jejích partnerů.

Celý článek...

HIWIN 1 -2023HIWIN otevírá nový showroom a vyráží za svými zákazníky. Společnost HIWIN s.r.o. posiluje svoji komunikaci se stávajícími i novými zákazníky a otevírá v Brně nový showroom. Kromě toho vyráží s originálním HIWIN Academy Truckem na roadshow, během které představí v rámci akce DNY HIWIN 2023 až 500 svých produktů včetně novinek.

Celý článek...

NEXT 3DNikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji. Po velmi příznivém ohlasu vloni se konference vrací – tentokrát 8. června – do příjemného prostředí humpoleckého Fabrika Hotelu (hned u D1). Setkání se uskuteční pod záštitou Svazu průmyslu a dopravy i Technologické agentury ČR, za mediálního partnerství redakcí IT Systems a T+T Technika a trh.

Celý článek...

Pneumax 01 Hannover2 5 obrPři této příležitosti představí také novinky ze svého výrobního programu, mezi jinými novou PX sérii modulárního elektronického systému, která představuje jednotný koncept pro ventilové terminály řady EVO. Novinkou určenou především pro sektor OIL&GAS je volume booster s integrovaným filtrem. Inovace objevíte i v současné řadě proporcionálních redukčních ventilů a vysoce přesných regulátorů, mezi celonerezovými prvky (škrtící ventily s vysokým průtokem) i v prvcích určených pro sektor Automotive.

Celý článek...

Promohaly 1 ocelova-konstruStavební projekty jakéhokoliv druhu mohou být často velmi náročné vzhledem k termínům a rozpočtům, které je třeba dodržet. Pokud přemýšlíte nad rozšířením svého podnikání, vyberte si ocelové konstrukce montovaných hal.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..