Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

GO 1Nejlepší marketing, nejlepší obchod - GO! Express & Logistics CEE se po tříleté přestávce vrací ze setkání GO! partnerů v Kolíně nad Rýnem hned s několika úspěchy!
Setkání celé skupiny GO! Express & Logistics na akci GO! Systempartnertreffen 2023 bylo významným okamžikem. GO! Express & Logistics CEE se po tříleté přestávce mělo konečně příležitost opět setkat a sdílet své úspěchy, zkušenosti a budoucí plány. Setkání proběhlo na palubě lodi Oceandiva na řece Rýn spolu s 500 účastníky z GO! poboček z celé Evropy.

Celý článek...

TME 1 Průmyslová automatizace s řešeními od značek LAPP a Brevetti. Hlavní výzvou, které čelí konstruktéři systémů průmyslové automatizace, je vytvoření trvanlivých a spolehlivých elektrických spojení s dynamicky pracujícími prvky – výložníky, rameny robotů, hlavami obráběcích strojů atd. V tomto článku představujeme řetězové kabelové lávky Brevetti a kabeláž značky LAPP určené pro takové aplikace.

Celý článek...

Trelleborg 1 WebinarŘada materiálů H2Pro™ společnosti Trelleborg nabízí řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku, od výroby přes skladování a přepravu až po konečnou spotřebu.

Celý článek...

PolyWorks 1 2023Snižuje náklady na měření ve 3D díky zlepšenému procesu globální správy rozměrů. InnovMetric, nezávislá společnost zabývající se vývojem softwaru, který umožňuje výrobcům všech velikostí digitálně transformovat své procesy 3D měření, oznamuje uvedení softwaru PolyWorks 2023. Tato nová verze rozšiřuje univerzální 3D metrologickou platformu PolyWorks a nabízí digitální ekosystém integrovaný do čtyř fází globálního procesu řízení kvality ve výrobní organizaci: návrh výrobku, návrh procesu, ověření a výroba.

Celý článek...

TME Arca 1 2000x1200Krabičky vyrobené z kovu jsou považovány za nejlepší pro zajištění elektrických, řídicích nebo komunikačních instalací. Zejména pokud mají být umístěny venku a vystaveny vlivům prostředí. Krabičky ARCA vyrobené ze zesíleného polykarbonátu se mezitím ukázaly být skutečnou a atraktivní alternativou. Fibox je značka, která se specializuje na výrobu různých typů pouzder a krabiček používaných v průmyslové automatizaci, elektrotechnice, telekomunikacích a energetice. Inovativní řešení tohoto dodavatele se vždy vyznačují trvanlivostí a jsou navržena tak, aby splňovala rozmanité potřeby zákazníků. Nedávno jsme měli možnost představit komplexní přehled nabídky Fibox – dnes bychom však rádi čtenáře seznámili se specifikou konkrétní skupiny produktů: krabiček řady ARCA.

Celý článek...

85CE-high-resDivize Polymer Hose Division Europe společnosti Parker Hannifin, která je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila uvedení nové hnací jednotky pro armovací systémy (85CE-PDP). Nová jednotka se připojuje k široké řadě přenosných hnacích jednotek pro armovací systémy od společnosti Parker, aby tak zvýšila produktivitu a univerzálnost pro potřeby menších soustav hadic a poskytla zákazníkům flexibilnější možnosti.

Celý článek...

DG 1 IMG 9489DG Solutions, a.s. (DGS), rychle rostoucí česká společnost specializující se na velmi přesné obrábění se specifickým zaměřením na polovodičový průmysl, s potěšením oznamuje otevření nového centra pro výzkum a vývoj v Technologickém parku Brno. To se uskutečnilo ve čtvrtek 8. června 2023 za účasti zhruba 50 hostů z řad akademického, podnikatelského i státního sektoru.

Celý článek...

wemac 1 AplikaceNejen současná legislativa, ale i prostá starost o zaměstnance či vlastní zdraví vede menší i větší firmy k tomu, že investují do technologií filtrace – technologií, jejichž přímé efekty "nejsou vidět" a přesto jsou poměrně nákladné.

Celý článek...

gal-318035259Třetí generace „bavoráka" BMW X1 se podle odborníků povedla. Letos sbírala ceny nejen u nás, ale i po světě. Zařadila se mezi tři finalisty světové soutěže Auto roku a společně s Volkswagenem ID.Buzz obsadila druhé místo v české odnoži této soutěže. Nemalou stopu v tomto SUV z Bavorska zanechal i největší závod na výrobu autoskel v Evropě chudeřická AGC Automotive Czech. Firma do vozů dodává čelní, boční a zadní skla.

Celý článek...

Axiomtech lean ps bannerUkážeme vám, jak můžete kontinuálně plánovat výrobní zakázky tak, aby byly výrobní zdroje využity na maximum a zároveň byly dodrženy požadované termíny dodání produktů zákazníkovi.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..