Google překladač: English Deutsch

Hiwin 1 Pojezdy HIWIN pro kolaborativnii roboty detail 1Kombinace standardizovaných prvků lineárních os a flexibilní individuální konfigurace zrychluje dodávky, zjednodušuje instalaci a zvyšuje dostupnost pojezdových drah pro průmyslovou robotizaci a automatizaci
Společnost HIWIN s.r.o. využívá své znalosti získané při řešení a dodávkách pojezdových drah pro průmyslové roboty a rozšiřuje svoji nabídku o pojezdové dráhy pro segment robotů kolaborativních.

Celý článek...

TME 1 anemometr RDAnemometry jsou ve velké zkratce přístroje používané k měření rychlosti proudění vzduchu a síly větru. Běžně se používají v meteorologii, instalačních a servisních pracích a v mnoha dalších oblastech, kde je důležité sledovat atmosférické podmínky a průtok plynů.

Celý článek...

Mewa MikrocleanSkupina Mewa pokračuje ve své expanzi. Její stoprocentní dceřinou společností se stala firma Mikroclean GmbH, která se zabývá čistými prostory. Mewa, poskytující textilní služby po celé Evropě, tak rozšiřuje svou nabídku B2B o další specializované služby. Mikroclean má sídlo v Grafenbergu u Metzingenu a pobočky v Berlíně nebo v Essenu. Prostřednictvím deseti servisních středisek se stará o zákazníky v Německu, Rakousku, Švýcarsku i dalších evropských zemích. Mezi klienty patří společnosti z oblasti výroby, zdravotnické techniky, farmaceutického a biochemického průmyslu.

Celý článek...

WTE P1170700• dva automatické procesní jeřáby Konecranes GL
• několik servisních jednokolejnicových systémů s kladkostroji
• jeden středně těžký mostový jeřáb CXT pro údržbu

Celý článek...

RHK 1 DSC 0138Ve čtvrtek 16. května se uskutečnila na RHK Brno konference Umělá inteligence a kyberbezpečnost, na jejíž organizaci se podílela Regionální hospodářská komora Brno, INDUSTRY CLUSTER 4.0 a CyberSecurityHubCZ.
Konferenci zahájil moderátor Lukáš Smelík, prvním přednášejícím byl František Podzimek ze SIEMENS s.r.o. Ten uvedl, že pro zavedení umělé inteligence do průmyslového provozu je nutná jednotná a standardizovaná infrastruktura v daném podniku. Upozornil na to, že i když je vyvinuto a ozkoušeno zapojení umělé inteligence v rámci pilotáže, tak to ještě neznamená, že bude nakonec nasazeno do praxe. Pilotáž je vždy zjednodušením skutečnosti a někdy se ukáže, že integrace s různými systémy je natolik složitá, že by byla ekonomicky nevýhodná. Představil několik úspěšných příkladů zapojení umělé inteligence do praxe, např. robot starající se o skleník s jahodami se učil rozeznávat zralé jahody i choroby jahod pomocí digitálního dvojčete, ve své provozovně v Amberku SIEMENS zapojením umělé inteligence byl schopen zkontrolovat 100 % výrobků a u 70 % nebylo nutné provádět nákladnou rentgenovou defektoskopii.

Celý článek...

Kimla 1 Img 9765V DFK Cab vyrábí kabiny pro terénní čtyřkolky a vysokozdvižné vozíky, disponují vlastním vývojem a konstrukčním oddělením, které sleduje aktuální trendy, současné vývojové verze kabin a dynamicky tak reaguje na poptávky trhu. Vyvíjí až 30 nových kabin ročně. Kabiny se vyznačují vysokou modularitou pro uspokojení přání zákazníka.

Celý článek...

Raveo uvodni fotkaSpolečnost RAVEO s radostí oznamuje uzavření partnerství se společností Reggiana Riduttori. Reggiana Riduttori je jednou z předních světových společností v oblasti konstrukce a výroby výkonných planetových převodovek pro nejrůznější aplikace. Tato 100% italská firma byla založena v roce 1973 a v současnosti má již 14 poboček.

Celý článek...

Polyworks Image PW2024Tento nástroj umožňuje výrobcům rozšířit využití dat z 3D měření v celém podniku díky snížení provozních nákladů. InnovMetric, nezávislá společnost zabývající se vývojem softwaru, která umožňuje výrobcům všech velikostí digitálně transformovat procesy 3D měření, oznamuje vydání verze PolyWorks 2024. Toto podnikové řešení nabízí digitální platformu, která snižuje náklady na rozšíření využití dat z 3D měření zavedením univerzální platformy pro 3D metrologii a poskytováním dat z 3D měření inženýrským a výrobním týmům v reálném čase. Digitální ekosystém PolyWorks urychluje návrh, vývoj a ověřování produktů a výrobních procesů. Kontroluje také kvalitu jednotlivých dílů i kompletních sestav a pomáhá řešit výrobní problémy, jakmile se vyskytnou.

Celý článek...

Fronius 1 PW PPIC WeldCube Navigator iWave Bild 1Bezchybné a efektivní svařování je s nástrojem Fronius WeldCube Navigator naprosto snadné: díky integrované funkci navádění, podrobným vizualizovaným návodům a pevně přednastaveným parametrům svařování. TPS/i a iWave se s nástrojem WeldCube Navigator stávají dokonale sladěným systémem pro řazení svarů. V kombinaci s podavačem Dual Wire Feeder má svářeč během okamžiku přístup také ke dvěma různým cívkám s drátem. Pokud se chcete o snadnosti použití a kvalitě výsledků přesvědčit sami, máte díky zkušební verzi možnost nový software Navigator nezávazně vyzkoušet.

Celý článek...

Renishaw 1 Otevřené enkodéry a FORTiSOdměřovací enkodéry si většinou spojujeme s běžnou průmyslovou výrobou. Jen málokdo ví, že mohou v řádech nanometrů měřit i velké součástky. Proč Česko vyniká ve výrobě elektronových mikroskopů a jak lze pomocí optických enkodérů měřit šroubovici DNA vysvětluje Pavel Kýr ze společnosti Renishaw.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Srpen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news