Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

BioPharmaProSpolečnost Trelleborg Healthcare & Medical podporuje biofarmaceutické společnosti svou výrobkovou řadou BioPharmaPro™, která jako součást zdravotnických přístrojů napomáhá zlepšit kvalitu života pacientů pomocí bezpečné, účinné a včasné biologické léčby.

Celý článek...

Elesa 1 PantyZavěšení dveří, oken, poklopů, průduchů, ale i vyklápěcí stolky, polohovatelné monitory a mnoho dalších aplikací vyžaduje různé typy pantů, či závěsů. V našem sortimentu naleznete samozřejmě řadu standardně vyhlížejících pantů, které se liší jen použitým materiálem a tedy i nosností, respektive korozivzdorností. Přičemž platí, že naše polymerové, plastové panty mají srovnatelnou nosnost jako ty kovové (u menších rozměrů) a zároveň mají korozivdornost zaručenou spíše než leckterý nerezový materiál. Je to zásluhou Elesou patentovaného materiálu SUPER-technopolymer (moderní inženýrský plast, dodávající prvkům odolnost vůči vysoké mechanické zátěži a působení extrémních teplot). Vybrat si však můžete i hliníkové, pozinkované, či nerezové varianty.

Celý článek...

Dexon ozvuceni-kancelareVaše kancelář je bez ozvučení? Je ve vaši kanceláři ticho? Ruší vás kecy kolegů? Díky tomu panuje stres a pracovní výsledky nejsou zrovna optimální.

Celý článek...

Infotherma 1 okJe zřejmé, že stojíme na prahu transformace celého energetického sektoru. Aby bylo dosaženo cenově dostupné energie pro všechny subjekty sdílející společný evropský prostor bude nutná udržitelná a digitální tranformace. Z nedávno uvedené zprávy Evropské komise vyplývá, že do roku 2027 budou na všech komerčních a veřejných budovách instalovány solární fotovoltaické panely a následně do roku 2029 na všech nově vybudovaných obytných budovách. V následujících pěti letech bude instalováno dalších 10 miliónů tepelných čerpadel a do roku 2030 bude nahrazeno 30 miliónů vozidel poháněných fosilními palivy, vozidly s nulovými emisemi. K dosažení takto ambiciózního plánu musí Evropa vytvořit mnohem inteligentnější a interaktivnější systém než máme v současnosti. Energetická účinnost a účinné využívání zdrojů, dekarbonizace, elektrifikace, integrace odvětví a decentralizace energetického systému bude vyžadovat obrovské úsilí.

Celý článek...

ESIA 1Čerstvá data od členů Evropské aliance pro solární fotovoltaický průmysl (ESIA) předpovídají, že toto odvětví je na dobré cestě k získání více než 30 GW roční výrobní kapacity v rámci fotovoltaického hodnotového řetězce, a to prostřednictvím více než 20 nových průmyslových projektů. Tyto ambice však mohou být realizovány pouze asertivním jednáním a s politickou podporou.

Celý článek...

Emerson 0 Dx-Packaging-PneuOtevřené a flexibilní systémy IIoT mohou přesně odhalit úniky a závady, zkrátit prostoje, zvýšit výkonnost a v konečném důsledku zlepšit hospodářský výsledek.
Nils Beckmann, Product Marketing Manager pro integraci IIoT, Emerson

Celý článek...

Murrelektronik 2 Impact67PrSpolečnost Murrelektronik připravuje stroje a systémy na budoucnost pomocí decentralizované instalační technologie. Průmyslová automatizace se zaměřuje na digitální transformaci. Decentralizovaná instalační technika je rozhodujícím krokem k digitalizaci i k udržitelnému vytváření hodnot. Společnost Murrelektronik se již léta zaměřuje na decentralizaci a vyvíjí všechny hardwarové produkty potřebné pro digitální transformaci (sběrnicové moduly, switche, napájecí zdroje, IO-Link, kabely a konektory) a má silné softwarové zázemí s know-how v oblasti digitálního dvojčete. Inteligentní propojení jednotlivých komponent do uceleného systému profesionálně pohání digitální transformaci kupředu.

Celý článek...

Parker PAREU967A CNTDN25SWSDivize Instrumentation Products Division Europe společnosti Parker Hannifin, mezinárodního lídra v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, dnes oznámila, že do své řady kryogenních kulových ventilů Bestobell přidala pneumatický ventil. Ventil lze ovládat dálkově jediným příkazem spínače, což poskytuje mnohem větší rychlost a pohodlí než manuálně ovládaný typ.

Celý článek...

Axiomtech 30 0119. července 2023 tomu bude přesně 30 let, co byl položen základní kámen AXIOM TECH. Tato významná výročí jsou příležitostí k ohlédnutí za našimi úspěchy, které nás posunuly dopředu a dodaly nám motivaci a naší práci smysl. Naše cesta nebyla vždy snadná, čelili jsme různým výzvám, včetně hospodářské krize a pandemie. Přesto jsme díky odhodlání a soudržnosti našeho týmu překonali všechny obtíže a vytrvali v naší cestě. Toto období nás naučilo odolnosti a pružnosti, které jsou důležité pro dlouhodobý úspěch.

Celý článek...

Elesa 1 DesignZpůsobů, jakým můžete zaujmout vaše potenciální zákazníky může být mnoho. Jedním z nich může být například atraktivita designu, který podtrhuje nejen moderní vzhled, ale i kvalitní zpracování, které zákazníkovi na první pohled poví, jak kvalitní zařízení nakupuje a jak dobře bude odolávat času. Tímto technickým designem se můžou výrobky Elesa+Ganter chlubit dlouhá léta a získaná ocenění, která každý rok potvrzují naši pozici na trhu, mohou velice snadno vyzdvihnout exkluzivitu Vašich zařízení.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Duben 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262930
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..