Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

TZ HENNLICH 2024 04 04 Úspory v zemědlství - Rychlejší mazání strojů díky kluzným pouzdrům igubalSpeciální kluzná pouzdra iglidur pro zemědělské stroje uspoří náklady a čas potřebný k mazání strojních součástí. Úspory nákladů pro zemědělce jsou v současné době klíčové, o čemž svědčí jejich mnohé protesty nejen v Česku. Zlepšit finanční situaci zemědělců může přitom nejen změna vládní politiky, ale i rozumné využívání nových technologií. Firma HENNLICH je v Česku výhradním dodavatelem speciálních kluzných pouzder iglidur firmy igus, které při instalaci do zemědělských strojů a techniky významně snižují náklady a čas potřebný při mazání a údržbu strojních součástí. Oproti standardnímu řešení navíc šetří životní prostředí. Firma HENNLICH toto technické řešení představí na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TechAgro, který se uskuteční od 7. do 11. dubna na brněnském výstavišti. Najdete nás v hale P na stánku číslo 042.

Celý článek...

1 IMG 4831WORLDWIDE SERVICES najdete na výstavě TMTS ve stánku číslo M1527. Agentura je pozitivní a cílevědomý partner pro podnikání, publikační informační služby i vydavatelské zázemí, včetně zastupování firem na zahraničních trzích. Od svého založení v roce 1988 doprovází firma tchajwanský zpracovatelský průmysl nespočet let. Zaměřuje se na reklamní agenturní pro mezinárodní B2B časopisy a rozšiřuje se na marketingovou integraci trhu. Jak říkají zakladatelé, trvalá hodnota výroby spočívá v pečlivých detailech.

Celý článek...

1 P1040666Společnost Tongtai, která začínala jako specializovaný výrobce obráběcích strojů, letos slaví 55 let své existence a stala se předním výrobcem obráběcích strojů s nejrozsáhlejší produktovou řadou na Tchaj-wanu. V návaznosti na ústřední osu rozvoje společnosti prostřednictvím konceptu "Inteligence, automatizace, hybrid, Net zero, servitizace, nová odvětví a nové procesy" a zavedením sedmi řešení zahájila společnost dvouosý transformační plán digitální a ekologické transformace. Pevně směřuje k cíli vybudovat inteligentní ekosystém obráběcích strojů. Společnost Tongtai během veletrhu TMTS2024 vystavuje tři stroje, včetně paralelního dvouvřetenového CNC soustruhu MT-1500 s dvěma revolvery, horizontálního pětiosého obráběcího centra HTT-500 a vertikálního obráběcího centra VP-12, to vše na stánku č. Q0512.

Celý článek...

P1040574Největšího profesionálního výrobce otočných stolů najdete na TMTS ve stánku č. Q1004-2. Detron se zavázal navrhovat a konstruovat nejkvalitnější produkty NC otočných stolů díky zkušenostem, odhodlání a inovacím našeho mezinárodního týmu pro výzkum a vývoj.

Celý článek...

Goodway 127. března byl na výstavišti Taipei Nangang slavnostně zahájen mezinárodní veletrh obráběcích strojů TMTS Taiwan International Machine Tool Show, který se koná každé dva roky. Letos pod hlavičkou skupiny Goodway Group představí společnosti "Goodway" a "Awea" svůj nejnovější vývoj v souladu s aktuálními tržními trendy a pokroky za poslední dva roky, a to pod názvem "The Ultimate 5 axes Machining Power". Na ploše stánku o rozloze 500 metrů čtverečních budou vystavovat řadu špičkových modelů na trhu, včetně 5osých obráběcích center, víceúčelových strojů, víceosých soustružnických center, automatizačních systémů a inteligentních systémů. Návštěvníci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet bezkonkurenční možnosti obrábění na stánku J0818 v hale 1 výstaviště Nangang.

Celý článek...

GermanNejvětší výstava obráběcích a tvářecích strojů na Tchaj-wanu, Tchaj-wanská mezinárodní výstava obráběcích a tvářecích strojů (TMTS) 2024, kterou pořádá Tchajwanská asociace výrobců obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství (TMBA), dnes oficiálně zahájila pětidenní extravaganci. Akce shromáždila přední inovace a technologie v oboru a přilákala k účasti více než 600 vystavovatelů. Německá obchodní kancelář v Tchaj-peji (GTO) spolu se svou servisní jednotkou DEinternatioanl Taiwan Ltd. uspořádala "německý pavilon", největší výstavní plochu pro jednu zemi na letošním veletrhu obráběcích strojů, kterého se účastní 23 špičkových německých společností.

Celý článek...

TMTS open 1Dnes se otevřely brány veletrhu TMTS 2024, přinášející na Taiwan nejnovější inovace a mezinárodní podnikatelský duch! Díky našemu kolegovi jsme v srdci dění, kde se setkává technologie budoucnosti s globálním obchodem. Výstava se letos koná ve zcela nových halách, které poskytují vystavovatelům i návštěvníkům skvělé podmínky. Přinášíme vám reportáž, včetně fotografií z úvodu TMTS, zahajovacího ceremoniálů i momentek z veletrhu.

Celý článek...

Parker PAREU1012A2 Image 1 HRESParker Hannifin, mezinárodní lídr v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, se zúčastní výstavy Hydrogen + Fuel Cells EUROPE 2024 na výstavišti HANNOVER MESSE v Německu, kde představí svou širokou řadu řešení pro celý hodnotový řetězec vodíku.

Celý článek...

Hannovermesse kopieVážení čtenáři, dovolte, abychom Vás pozvali k návštěvě mezinárodního veletrhu HANNOVER MESSE, na kterém představí v termínu od 22. do 26. dubna 2024 přes 4000 firem novinky a inovace z oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky. Česká republika je zastoupena 23 vystavovateli, jejich výčet včetně informace o umístění naleznete níže. Na přehledný katalog všech vystavovatelů a jejich produktů se již nyní můžete podívat na domovské stránce veletrhu v sekci Exhibitors & Products.

Celý článek...

TMTS bilaTMTS 2024 Taiwan International Machine Tool Show představí od 27. do 31. března zcela nový vzhled. Výstava představí nejnovější obráběcí stroje, automatizační zařízení, klíčové komponenty a inteligentní výrobní technologie a přiláká profesionály a podnikatele z globálního průmyslu obráběcích strojů a souvisejících aplikačních sektorů. Rádi bychom vás pozvali, abyste se k nám připojili a aby se tato akce vydařila!

Celý článek...