Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Dexon interkomPoužíváte skleněnou přepážku a zákazníci vám nerozumí? Šíření Covidu sice bráníte správně, ale vaši klienti jsou nervózní, protože obsluze nerozumí. A ani obsluha nerozumí klientům. Dělají chyby?

Celý článek...

SCHUNK na MSV 2023

03 Říjen 2023

SCHUNK 1a RCE R-EMENDO Anwen kopieFirma SCHUNK, lídr v oblasti upínání a uchopování, bude letos na MSV v pavilonu F, na stánku číslo 47.

Celý článek...

tea vyrezSpolečnost T.E.A. TECHNIK s.r.o. opět představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně svůj kompletní sortiment z oblasti lineárních vedení, pohonů, převodovek a strojních komponentů pro průmyslovou výrobu a automatizaci.

Celý článek...

Trelle Partnerships-for-InnSpolečnost Trelleborg Sealing Solutions buduje se svými zákazníky a dodavateli dlouhodobá partnerství poskytováním špičkových technologií a vynikajících služeb. Společně se zákazníky utváříme udržitelnou budoucnost s jedinečnými, inovativními řešeními pro budoucí výzvy v oblasti těsnění a polymerů.

Celý článek...

Elesa 1 ZapadkyS díly, na kterých téměř neulpívají nečistoty a které lze čistit na místě, spotřebujete méně času a peněz na čištění a dezinfikování povrchů. To se také promítá do zvýšení spolehlivosti výrobních systémů. Se západkami GN 1150 v hygienickém designu poskytuje Elesa+Ganter podporu pro koncept čištění stroje a systému známý jako „čisté na místě" (clean in place), zkráceně pak CIP.

Celý článek...

Konecranes 1Průzkum Crane Monitor 2023 přináší čerstvá data z oblasti zdvihacích zařízení. Každoročně zastaví nebo omezí výrobu kvůli nenadálé poruše jeřábu až čtvrtina podniků. Průměrné náklady na každou hodinu odstávky dosahují 170 tisíc Kč. 85 % firem nedělá povinný výpočet životnosti a 72 % provozovatelů zdvihací techniky raději staré stroje modernizuje, než kupuje nové. Mnoho dalšího přináší projekt Crane Monitor, který už šest let sleduje trh průmyslových jeřábů a zdvihacích zařízení v ČR.

Celý článek...

Portaflex 0 clona-jerabova-Pro zajištění ochrany zdraví pracovníků a zároveň zabezpečení zboží či materiálu před poškozením slouží celá řada prostředků. Jedním z nejuniverzálnějších jsou plastové clony z pásků měkčeného PVC v různých provedeních.

Celý článek...

EMO 1Veletrh EMO Hannover dnes po čtyřleté přestávce oficiálně otevírá své brány v hlavním městě Dolního Saska. "Na předním světovém veletrhu výrobních technologií představí přibližně 1 850 vystavovatelů ze 42 zemí své nejnovější stroje, řešení a služby pro průmyslovou výrobu," řekl na zahajovací tiskové konferenci Carl Martin Welcker, generální komisař EMO Hannover. "EMO je na jeden týden centrem mezinárodního průmyslu," pokračoval Welcker. Při posledním sčítání přijeli do Hannoveru odborní návštěvníci ze 150 zemí.

Celý článek...

TaiwanDnes v 13:30 se konalo slavnostní zahájení účasti Taiwanu na veletrhu EMO v Hannoveru. Stánek společnosti Taiwan Smart Machinery najdete v hale 16, G31. Po celou dobu veletrhu tak můžete prozkoumat nejnovější řešení v oblasti digitální transformace a pokročilé automatizace, která vám pomohou zefektivnit procesy a dosáhnout ekologické výroby. Můžete těšit na řadu zasvěcených seminářů, rychlých prezentací a průkopnických prezentací.

Celý článek...

Bibus 2b webZařazením nových viskoelastických tlumičů rázů do své nabídky rozšiřuje firma ACE Stoßdämpfer GmbH z Langenfeldu sektor bezpečnostních produktů. Díky jednoduché a kompaktní konstrukci, dlouhé životnosti a bezúdržbovému provozu představují tyto novinky účinné alternativy ke stávajícím bezpečnostním řešením, zejména pro nejrůznější případy použití při nouzovém zastavení.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Srpen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..