Google překladač: English Deutsch
image image image image image image
Komplexní chytrá domácnost v zimě ušetří až 30 % za vytápění Dálkové ovládání spolu se vzájemným propojením jednotlivých prvků domácnosti dodává uživateli nejen značný komfort, ale v zimě se zároveň výrazně projevuje i na úsporách za vytápění. Read the Full Story
Robotický bankéř, služby na míru a úspora nákladů. Banky dneška se bez umělé inteligence a strojového učení neobejdou Využívání umělé inteligence a strojového učení v oblasti bankovnictví a dalších finančních služeb není žádnou novinkou. Read the Full Story
5G bude významným přínosem pro český průmysl, jak ukazují data i první zkušenosti praxe Uplatnění technologie 5G může českému průmyslu v příštích čtyřech letech přinést přes 40 miliard korun čistého růstu. První vlastní 5G sítě spustí české výrobní podniky už letos, odhaduje Ericsson. Read the Full Story
Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. Využívá je už více než polovina firem v České republice Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Read the Full Story
Nový robolink IP44: Robot, který odolává vodním živlům Nové řešení z polymeru a nerezové oceli pro prostředí se stříkající vodou. Vlhké a mokré prostředí přispívá k rychlé degradaci mechanických částí robota. Tato skutečnost inspirovala firmu igus, kterou v ČR výhradně zastupuje firma HENNLICH, k rozšíření svého programu nízkonákladové automatizace. Read the Full Story
Dánsko vybuduje největší centrum pro kolaborativní roboty na světě Dánský ministr průmyslu, obchodu a financí Simon Kollerup v úterý 4. února slavnostně odhalil nové budoucí sídlo společností Mobile Industrial Robots (MiR) a Universal Robots (UR), dvou vlajkových lodí prosperujícího dánského robotického průmyslu. Read the Full Story

Trelleborg-Corporate 1 132Společnost Trelleborg Sealing Solutions se stává největším dodavatelem těsnění oken letadel, jelikož rozšiřuje své kapacity v oblasti leteckého průmyslu dokončením akvizice významného výrobního závodu v Seattlu ve státě Washington v USA. Tento závod vyrábí O-kroužky, manžety a různé lisované díly především pro letecký průmysl. Významným sortimentem jsou již zmíněná těsnění oken, která dodávají výrobcům originálních dílů (OEM).

Celý článek...

Taiwan 00 4 BE37BA3B-91AF-4Prostřednictvím programu "Taiwan Smart Machinery Promotion Program" vytvořila TAITRA na veletrhu EMO vůbec první tchajwanskou platformu "vše v jednom", do které se zapojily průmyslové asociace jako TAMI, TMBA, TACEA, a zahájila sérii tiskových konferencí, seminářů o řešeních, slavnostní večeři Taiwan Night a rychlé prezentace jako Elevator Pitch a Solution Flash. Tato platforma získala velmi pozitivní ohlasy od návštěvníků na místě a nabídla jim platformu pro získávání a sdílení informací z Tchaj-wanu a 144 tchajwanským vystavovatelům umožnila prezentovat jejich vývoj inteligentních technologií a strojů. Výsledkem bylo, že platforma během šesti výstavních dnů hostila téměř 800 návštěvníků, včetně 58 médií a 141 nákupčích z přibližně 20 zemí, a sloužila jako platforma pro jednorázové prozkoumání, která pomohla nastartovat další obchodní výměnu pro všechny tchajwanské vystavovatele na veletrhu EMO.

Celý článek...

NKT 01 iStock-1096943568 meV oblasti elektroinstalací je kladen stále větší důraz na bezpečnost, kvalitu a udržitelnost. Kabely musí splňovat náročné požadavky na požární odolnost a funkčnost dle vyhlášky 23/2008Sb. Proto společnost NKT s.r.o. již řadu let nabízí speciální silové ohniodolné a oheň retardující kabely NOPOVIC, které splňují ty nejpřísnější požadavky.

Celý článek...

MEWA 1 Studio8735-Společnost Mewa opět rozšiřuje svůj sortiment výrobků pro bezpečnost práce. Nový katalog představuje na přibližně 330 stranách nejen známé a osvědčené produkty, ale také mnoho novinek renomovaných značek. Hlavní důraz je kladen na udržitelnost. Kompletní nabídka katalogu je jako vždy k dispozici také v internetovém obchodě „buy4work.mewa.cz".

Celý článek...

HENNLICH 1 2023 09 18 Novy-Unikátní způsob měření rozhraní hladin kapalin s dosud nedosažitelnou přesností – to je nový hladinoměr GENESIS společnosti Magnetrol. Ten na český trh přináší strojírenská firma HENNLICH. Nový standard měření dosahuje GENESIS tím, že měří rozhraní hladin pomocí GWR radaru (Guided Wave Radar) v obou směrech – dolů i nahoru. To mu umožňuje dosahovat výrazně vyšší přesnost než dosud používané způsoby měření.

Celý článek...

Bitcon 01Ve společnosti Bitcon již necílíme pouze na reklamní průmysl, ale snažíme se o diverzifikaci a pronikání i do dalších segmentů výroby. Naším cílem je zjišťování potřeb zákazníků a následná pomoc najít technologii, která by jim usnadnila práci a ušetřila peníze a čas.

Celý článek...

cathe 01 shutterstock 67987Co dalšího se ještě skrývá za B2B portálem ArisCAT Market od společnosti CATHEDRAL Software? Představte si online platformu, kam se mohou přihlásit partnerské firmy, na pár kliknutí získají kompletní přehled o vlastních obchodech – o zákaznících, o úspěšných i nezdařených zakázkách, objednávkách a jejich expedicích. Jste progresivní a chcete zakázky nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí? B2B portál je plně multijazyčný systém.

Celý článek...

HIWIN-pojezdHIWIN sází na pojezdové dráhy pro průmyslové roboty. Společnost HIWIN, tradiční účastník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, představí na více než 100 m2 výstavní plochy ucelenou nabídku polohovacích systémů a lineární techniky. Produkty se značkou HIWIN se vyznačují vysokou přesností a spolehlivostí a plně vyhovují náročným požadavkům probíhající robotizace a automatizace v rámci Průmyslu 4.0. Rostoucí zájem o ucelená řešení pojezdových drah pro průmyslové roboty dokládá funkční pojezdová dráha HIWIN LT-T s robotem Fanuc, která bude dominovat expozici HIWIN na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 2023.

Celý článek...

HBC 01Přijďte se na nás podívat na brněnské výstaviště na 64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu a přesvědčit se na vlastní oči o špičkové kvalitě našich výrobků. V termínu od 10. do 13. října 2023 v pavilonu A2 přízemí / 032 představíme všechny novinky z výrobny HBC-radiomatic. Nabízíme Vám možnost osahat si HBC produkty vyráběny na základě unikátních patentů a proniknout do tajemství jeho výroby.

Celý článek...

Murr 00Ve výrobě nefunguje nic bez konektorů. Jejich výkon zásadně rozhoduje o tom, zda proběhne digitalizace úspěšně, proto svět automatizace funguje tak dobře, jak dobré jsou použité konektory. Ty umožňují bezproblémový tok signálů, dat a energie a zároveň zajišťují bezpečnost, plynulý provoz a bezchybnou instalaci.

Celý článek...

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..