Google překladač: English Deutsch

Letošní Zákaznické dny se ve firmě TAJMAC-ZPS, a.s. konaly 18. a 19. dubna v roce 110 výročí strojírenství ve Zlíně. Počet spoluvystavujících společností dosáhl letos čísla 50 se 110ti zástupci. Návštěvníci měli možnost shlédnout většinu strojů z výrobního programu divize CNC, divize AUTOMATY, divize MANURHIN a projektu NEGRI BOSSI. Jako každý rok probíhaly oblíbené prohlídky firmy s možností exkurze v ZPS - SLÉVÁRNA.

tajmac


Účast návštěvníků Zákaznických dnů byla nejvyšší za dobu konání této akce. Letos nás navštívilo v průběhu obou dnů přes 650 návštěvníků, čehož si vzhledem k tomu, že se obdobných akcí u strojírenských firem v těchto týdnech konalo více velice vážíme.
Zákaznické dny jsou svým zaměřením oblíbené u stále širšího okruhu zákazníků i dodavatelů jak potenciálních tak již existujících. Každoročně se zde setkávají odborní pracovníci vybraných firem a společností s odbornou veřejností, k výměně cenných poznatků z praxe s možností seznámit návštěvníky s výrobním programem i posledními novinkami.

tajmac1
Technologická seřízení divize CNC byla zaměřena na ukázky 5ti osého obrábění a ukázky nových technologických možností. Divize Automaty představila 4 stroje MORI-SAY, většina z nich byla seřízena na výrobu určité konkrétní součásti pro příslušného zákazníka. Divize MANURHIN představila mezi svými 8 exponáty, novinku v české premiéře - stroj MANURHIN K´MX 732 EVO.
Představení strojů divize CNC bylo tentokrát zaměřeno na ukázky 5ti osého obrábění na všech 4 v současné době podporovaných kinematikách strojů, doplněných u portálových obráběcích center MCV 1210 a MCV 2318 o opci soustružení.
Technologicky zajímavými byly také ukázky přídavného vysokorychlostního vřetene a aplikace úhlové hlavy na vertikálním obráběcím centru MCFV 2080 nabírané v automatické výměně z dokovací stanice umístěné přímo na stole stroje.
K vidění byl prototyp rychlého manipulátoru nástrojů určený pro inovovanou řadu horizontálních obráběcích center H 500, H 630, H 800 a H 1000.
Vstřikolisy NEGRI BOSSI, vyráběné v TAJMAC-ZPS byly ke shlédnutí s atraktivní škálou výrobků v prostorách III. haly.
Jedním z bodů doprovodného programu Zákaznických dnů byly dovednostní soutěže spojené s autogramiádou hokejistů A týmu, finalistů letošní play-off Tipsport Extraligy a juniorů zlínského hokejového klubu PSG Zlín.
Děkujeme firmě T-mobile a redakci časopisu MM průmyslové spektrum za poskytnutí hodnotných darů v tomto jubilejním roce, které každý den potěšily vylosované návštěvníky při slosování dotazníků.
Podle bezprostředních reakcí a zaslaných hodnocení od našich hostů i spoluvystavovatelů jsou letošní Zákaznické dny TAJMAC-ZPS považovány za jedny z nejzdařilejších nejen v historii TAJMAC-ZPS, ale i ve srovnání s obdobnými akcemi jiných firem. Jsme rádi, že se nám náš záměr neformálního setkání s našimi stávajícími i potencionálními zákazníky daří naplňovat a jejich spokojenost je nejlepší vizitkou úspěšnosti Zákaznických dnů TAJMAC-ZPS.

www.tajmac-zps.cz

tajmac2Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..