Google překladač: English Deutsch

Model ŠKODA SCALA obdržel ještě před uvedením na trh první ocenění. Porota složena ze 40 mezinárodních odborníků udělila novému kompaktnímu modelu renomovanou cenu Red Dot Award 2019 v kategorii produktového designu. Modely značky ŠKODA pokračují ve svém vítězném tažení, neboť se jedná o zisk již třinácté ceny. Jako první sériový model ukazuje SCALA další vývojový stupeň designového jazyka značky ŠKODA, který bude aplikován i v budoucích modelech značky.

skoda1

Model ŠKODA SCALA ukazuje jako první sériový vůznový emocionální designový jazyk exteriéru a interiéru, jehož typickými prvky jsou nové krystalické tvary, dynamické linie a precizně zpracovanédetaily. Perfektními proporcemi, čistými plochami, plynulými liniemi a vylepšenými aerodynamickými vlastnostmi působí nový vůz ŠKODA SCALA moderním a sportovním dojmem. Výraznými designovými prvky jsou příď se svisle orientovanou maskou chladiče, dynamický tvar střechy nebo sportovní difuzor umístěný podzadním nárazníkem. Navíc má SCALA jako první sériově vyráběný modelŠKODA v Evropě na pátých dveřích místo známého loga nápis ŠKODA.V případě prodlouženého zadního skla, dodávaného na přání, je tento nápis umístěn přímo na skle.

Red Dot Award patří ke světově nejprestižnějším oceněním v oblasti designu. Mezinárodní odborná porota, která se skládá z nezávislých výtvarníků, profesorů designu a oborových novinářů, hodnotila každý z letošních přibližně5.500 podaných návrhůna základě kritériíjako např.stupeň inovace, kvalita designu, funkčnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. V roce 2019 se bude cena Red Dot Award, která je celosvětově považována za etalon kvalitního produktového designu, udělovat 1. listopadu a letošní ročník je již 64. v pořadí.Nová SCALA je již 13. modelem značky ŠKODA, který prestižní ocenění Red Dot Award získal. Jako první ji v roce 2006 obdržela ŠKODA OCTAVIA COMBI.

skoda2Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news