Google překladač: English Deutsch
úspora až 95 tisíc!

Buderus připravil výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“
Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů
Úspora může dosáhnout výše 95 000 Kč

Obchodní divize Buderus společnosti Bosch Termotechnika s.r.o. připravila pro své zákazníky pro nadcházející měsíce výhodné akce v rámci dotací z programu „Zelená úsporám“. Tyto zvýhodněné cenové nabídky mohou klienti využít při zakoupení paketů s tepelnými čerpadly a to v období říjen-prosinec 2009.
„S nadcházející topnou sezónou jsme zvažovali, jakou nabídku by náš zákazník uvítal. Věřím, že spojení akční ceny a dotace z fondu ,,Zelená úsporám“ je tím pravým řešením pro ty, kteří se rozhodují přejít na obnovitelné zdroje vytápění.“ uvádí o projektu Klára Rylichová, marketing manager značky Buderus.
Nabídka se týká paketů s tepelnými čerpadly země/voda Logatherm WPS všech výkonů. To znamená, že zákazník může zakoupit vysoce kvalitní tepelné čerpadlo se zásobníkem teplé vody včetně regulace a všech potřebných komponentů za celkovou cenu již od 117 500,- Kč a dosáhnout tak úspory ve výši 95 000 Kč.
Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu nízkoemisních zdrojů pro vytápění (kotle na biomasu, tepelná čerpadla, solární kolektory), ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu je podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní kotle na biomasu a tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu či instalace ekologického vytápění v panelových domech.

Energie pro vytápění získaná ze země
Nová tepelná čerpadla Buderus Logatherm země/voda ve výkonovém provedení 6; 7,5; 9; 11; 14 a 17 kW dokáží získat až 75% energie pro vytápění ze země a dosahují tak topného faktoru (COP) až 4,8. Znamená to, že získávají z 1 kWh elektrické energie až 4,8 kWh energie použitelné pro vytápění nebo ohřev teplé vody.
Všechny varianty nových tepelných čerpadel umožňují dosahovat až 65°C teploty na výstupu, tím pádem poskytují vynikající komfort teplé vody. V kombinaci s externím zásobníkem teplé vody jsou tepelná čerpadla Buderus Logatherm WPS ideální zdroj tepla pro jednogenerační i dvougenerační domy. Dokonalé odhlučnění kompresoru tepelného čerpadla zajišťuje extrémně tichý chod.
K dispozici jsou tři velikosti externích zásobníků teplé vody: 290, 370 a 450 litrů, takže lze vyhovět každému individuálnímu požadavku.
Tepelná čerpadla země/voda jsou také k dispozici v kompaktním provedení Buderus Logatherm WPS K ve výkonech 6; 7,5; 9 a 11 kW. Pod designově provedeném opláštění se skrývá 185 litrový zásobník včetně selankového čerpadla, oběhového čerpadla, přepínacího ventilu a elektrokotle.
Tepelné čerpadlo Buderus Logatherm měří 1 500×600×640 mm (vxšxh), Buderus Logatherm WPS K měří 1800×600×640 mm. Princip stěnové montáže šetří i s ohledem na kompaktní rozměry samotného čerpadla instalační prostor. Zvláštní důraz při vývoji byl kladen na snadnou obsluhu a servisní činnost. Přehledný displej ulehčuje pokyny servisního pracovníka, ale také uživatele tepelného čerpadla. Přitom jsou všechny komponenty podléhající údržbě přístupné zepředu.
Předtím, než se začne s čerpáním energie ze země, je nutné vykonat několik posloupných kroků. Právě v této připravené fázi Vám budou naši interní specialisté k dispozici. Spolu s obchodními partnery Buderus Vám tak poskytneme kompletní služby oblasti návrhu, projektu a montáže tepelných čerpadel Buderus Logatherm. Nabízíme tím ideální cestu k nezpoplatněnému využití přírodní energie tepelným čerpadlem.

www.buderus.cz

Nepodařilo se připojit k serveru.

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..