Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

ait-pr-alpha-innotec-01Zdá se vám možnost regulovat tepelné čerpadlo z dovolené nebo z práce jako zbytečný luxus? Pak vás vyvedeme z omylu. Zmíněná funkce by totiž měla být v této době už samozřejmostí.

Zajistí vám nejen komfortní teplotu kdykoliv budete potřebovat, ale zároveň poskytne přehled o nastavení a případných chybách tepelného čerpadla. Vzdálenou kontrolu tak využijete nejen vy, ale i technik výrobce, který pomocí online ovládání dokáže vyřešit i některé závady bez nutnosti osobní návštěvy.


Tepelná čerpadla od alpha innotec jdou s dobou
Jedním z výrobců, který online ovládání tepelných čerpadel používá, je německý alpha innotec. Možnost ovládání na dálku má zabudovanou ve všech svých novějších strojích, a tak zákazníkům poskytuje možnost regulovat teplotu domácnosti a zároveň svým technikům odhalit případný typ závady ještě před návštěvou zákazníka. Nejen, že tím zkrátil dobu opravy rozbitého čerpadla, ale poskytl servisu i lepší přípravu na případný zásah do stroje.


Alpha app a alpha web
Tepelné čerpadlo připojené k internetu můžete na dálku ovládat jak ze svého počítače, tabletu, tak i z mobilního telefonu z kteréhokoliv místa na planetě. Zatopit si tak můžete ze sjezdovky a přijet do příjemně vyhřátého domu. Nebo se zdržet na dovolené bez toho, aniž byste museli volat sousedovi, aby přenastavil termostat.


Ovládání na dálku využijete po celý rok
Některá tepelná čerpadla země voda i vzduch voda od alpha innotec mají kromě funkce topení také možnost chlazení domu. A tak dálkovou regulaci teploty využijete po celý rok. V zimě zařídíte teplotu na tričko už po cestě z práce, v létě snížíte teplotu na dýchytelnou i bez nutnosti kupovat drahou a provozně nákladnou klimatizaci.


Které tepelné čerpadlo se hodí do vašeho domu?
Zaujaly vás možnosti tepelných čerpadel alpha innotec? Vyzkoušejte, které tepelné čerpadlo se hodí k vám domu. Online průvodce výběrem tepelného čerpadla vám do 2 minut prozradí, který stroj je ideální pro vaši domácnost.

ait-LWDV lifestyle

Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou