Google překladač: English Deutsch

První generací termostatických ventilů Danfoss na českém trhu byly termostatické ventily RTD. Hlavice řady RTD byly paroplynové, tedy s rychlou reakcí na změnu teploty v místnosti a tím zabezpečovaly a zabezpečují i dnes lepší využití tepla např. ze slunečního záření a dalších zdrojů uvnitř místnosti, např. sporáku, PC atd.

Paroplynové hlavice RTD byly namontovány v celé řadě velkých stavebních bytových družstev a městských bytech České republice. Spojení těchto RTD hlavic a ventilů RTD-N dalo dohromady termostatický ventil s vysokou životností. Proto se i dnes setkáváme s požadavkem zákazníků na nákup této hlavice, protože ne vždy byly hlavice namontovány na všechny nainstalované ventily.

Uživatelé, kteří si uvědomili přednosti kvalitní regulace tepla i dnes požadují paroplynové hlavice RTD, protože ventily jsou i po létech provozování plně funkční a stále vyčistitelné za plného provozu pohybem nerezové korunky druhé regulace. Stejně jako u nyní prodávané řady RA-N.

Vzhledem k ukončení výroby a doprodeji RTD řady jsme vyhověli požadavkům zákazníků, aby i nadále byla k dispozici paroplynová hlavice připojitelná na RTD ventily.

Chceme Vám představit novou paroplynovou termostatickou hlavici z rady RA 2000, obj.č. 013G2945, která je připojitelná ke všem ventilům řady RTD.

Jsme rádi, že i takto můžeme ocenit Vaši důvěru v dlouholetou kvalitu našich výrobků a nezklamat Vaše očekávání kvalitní regulace tepla v místnostech Vašich domů a firem.


http://cz.danfoss.com

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..