Google překladač: English Deutsch

Přinášíme vám informace k mezinárodnímu veletrhu HANNOVER MESSE, který se koná 22. - 26. dubna 2024 v Hannoveru. Každoročně se v dubnu stává hannoverské výstaviště výkladní skříní pro zpracovatelský průmysl. Jsou zde prezentovány novinky a inovace napříč všemi obory. MPO ČR podporuje české exportéry v prezentaci na této významné akci a přispívá na jejich účast. Veletrh HANNOVER MESSE 2024 je zařazen do Českých oficiálních účastí (ČOÚ), do kategorie C.

HM24 01 Socials Wellbethere

Podpora podnikatelských subjektů na veletrzích a výstavách v zahraničí patří mezi nejefektivnější nástroje pro jejich expanzi na nové trhy. Program ČOÚ na zahraničních veletrzích je zaměřen na export zboží a služeb s vysokou přidanou hodnotou a usnadňuje expanzi českých firem na zahraniční trhy. Cílem kategorie C je umožnit každému vystavovateli umístit vlastní firemní expozici do preferované výstavní haly podle nomenklaturního členění veletrhu (nepředpokládá se společná expozice vystavovatelů). MPO hradí vystavovatelům mj. výstavní plochu, příspěvek může být čerpán i na stavbu expozice. Expozice vystavovatelů zde nepodléhají jednotnému grafickému designu MPO. MPO dále vystavovatelům uhradí základní registrační poplatek. (Zdroj: MPO ČR)

Podrobné informace včetně přihlášky jsou k dispozici na webu MPO:
https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/podpora-exportu/vystavy-veletrhy/ceske-oficialni-ucasti-podminky-ucasti-na-veletrzich-a-prihlaska-vystavovatele--249230/

Od roku 2020 HANNOVER MESSE zastřešuje jednotlivá průmyslová témata pod jednu značku, kterou je „HANNOVER MESSE" s podtitulem „Průmyslová transformace", v centru pozornosti stojí témata:
• Uhlíkově neutrální výroba
• Energie pro průmysl
• Průmysl 4.0 / Manufacturing X
• KI & Machine Learning
• Vodík a palivové články
V rámci těchto pěti oblastí se HANNOVER MESSE zabývá průmyslovými tématy souvisejícími s megatrendy a ukazuje, jak průmysl přispívá k řešení prostřednictvím technických inovací v oblastech automatizace, digitalizace, komponentů, dodávek energie a výzkumu.
HANNOVER MESSE není jen mezinárodní veletrh, HANNOVER MESSE vytváří jedinečnou platformu pro nalézání řešení ve zmíněných odvětvích. Propojuje průmysl, vědu a politiku.
Souběžně s veletrhem probíhá velmi bohatý doprovodný program.
HANNOVER MESSE shrnuto do tří slov: WORLD. LEADING. INDUSTRYSHOW.

HANNOVER MESSE 2023 v číslech:
130 000 návštěvníků
4 500 vystavovatelů
16 výstavních hal
5 dnů

Dotazy k HANNOVER MESSE Vám zodpoví výhradní zastoupení pořadatele v ČR:

Ing. Naděžda Lichte, PROveletrhy, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 775 663 548

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..