Google překladač: English Deutsch

Významný distributor elektronických součástek, společnost AMTEK, uspořádala v brněnském VIDA! science centru akci k 33. výročí své existence. hosté se seznámili s novinkami v oblasti elektrotechnického průmyslu a měli možnost vyslechnout si prezentace o aktuálních trendech včetně zapojení AI.

Amtek VIDA

Společnost AMTEK, spol. s r.o., distributor elektronických součástek, automatizačních prvků a konstrukcí z hliníkových profilů, uspořádala 20. března 2024 v brněnském VIDA! science centru oslavu působení na trhu pod názvem Amtek33.

Více než jen večer odborných prezentací - Amtek33 byla příležitostí pro sdílení znalostí, propojení oborů a posílení partnerských vztahů. V rámci programu výrobci představili inovace v oblasti elektronických součástek a průmyslové automatizace. Mezi hosty tedy byli vedle vážených zákazníků společnosti AMTEK i zástupci zahraničních dodavatelských společností.


Amtek Prezentace Petra Bocka AMTEK kopiePřed odborným programem provedl posluchače výkonný ředitel důležitými milníky společnosti Ing. Petr Boček, výkonný ředitel AMTEK, přípitkem zahájil akci v konferenčním sále VIDA! science centra. Ve své přednášce se dotkl klíčových okamžiků, kterými společnost prošla, a ocenil loajalitu stávajících klientů, kolegů a dodavatelů.

Prezentace inovativních technologií současnosti i budoucnosti
V návaznosti na úvodní přednášku pokračovalo v prezentaci několik reprezentantů dodavatelských firem s ukázkami a výkladem aktuálních novinek a trendů v technice.
Joanne Lee ze společnosti Transcend se zaměřila na paměťové moduly pro průmysl a požadavky na tuto techniku vyvolané masivním nástupem umělé inteligence. Tomáš Gřeš z brněnské společnosti Pekat Vision předvedl příklady využití technologie neuronových sítí pro kontrolu kvality výrobků jako vrchol disciplíny strojového vidění. Günter Sengeis ze společnosti EAO se věnoval moderním prvkům pro komfort v hromadné dopravě – výkonným nabíječkám drátovým i bezdrátovým a rezervačnímu systému. Poslední odbornou přednáškou nabídl Jordi Català, technický ředitel Fuji Electric Europe, pohled do historie celého Fuji Electric a také do historie spolupráce s firmou Amtek a připomenul významné výročí společnosti Fuji Electric, která loni slavila 100 let své existence.

Společenská zábava a prohlídka expozice
Po ukončení odborné části proběhlo společné focení ve výstavní expozici science centra. V další části večera hosté využili připraveného občerstvení a společenský program pokračoval volnou zábavou a interaktivní prohlídkou celého areálu VIDA!. Ukončení akce se odehrálo po 22. hodině poděkováním všem zúčastněným.
Amtek IMG 9075

Společnost AMTEK si velice váží podpory a zájmu svých zákazníků z České i Slovenské republiky, zástupců dodavatelů a médií a upřímně se těší na další spolupráci.

O společnosti AMTEK
Společnost AMTEK spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a je ryze českou distributorskou firmou s technickou přidanou hodnotou v oblasti elektronických součástek, průmyslové automatizace a konstrukcí z hliníkových profilů.

Pro více informací kontaktujte: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.amtek.cz