Google překladač: English Deutsch

Již za necelé tři měsíce, v pondělí 22. dubna, otevře své brány mezinárodní veletrh pro zpracovatelský průmysl Hannover Messe. Na výstavišti je k dispozici pár posledních volných ploch. Máte‑li zájem představit vaše novinky mezinárodnímu publiku a využít k tomu finanční podporu MPO, tak je poslední šance k získání míst.

HM24-2405

Na vedoucím světovém průmyslovém veletrhu se sejdou společnosti ze strojírenského, elektrotechnického a digitálního průmyslu i energetického sektoru, aby představily řešení pro vysoce výkonný, ale také udržitelný průmysl.
V případě dotazů můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele veletrhu Hannover Messe v ČR, společnost PROveletrhy, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , která s přípravou účasti ráda pomů­e.

Vstupenka zdarma
Na základě naší každoroční mediální spolupráci s pořadatelem veletrhu můžeme čtenářům časopisu T+T Technika a trh na­ídnout vstupenku na veletrh zdarma. Tento odkaz na eVstupenku vás přenese na webové stránky pro registraci/aktivaci eTicketu. Po registraci a zadání kódu: CP9rC obdrží každý host zdarma personalizovanou vstupenku. Vst­upenka je platná pro přímý vstup na výstavu v Hannoveru.
Hannover Messe pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu a patří mezi nejprestižnější akce na světě. Mezi hlavní témata patří automatizace, průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence, vodík, pohony, elektromobilita, subdodávky a mnohé další.

Více: https://www.hannovermesse.de/en/

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..