Google překladač: English Deutsch

Na stánku Fronius a HBT Weld si můžete vyzkoušet práci se zcela novým svařovacím zdrojem Fronius iWave, který přináší revoluční inovaci do TIG svařování. Tradiční agrosalon Země živitelka v Českých Budějovicích navštíví na 100 tisíc návštěvníků a Fronius společně s budějovickým partnerem HBT Weld tu nesmí chybět. Výstava se koná ve dnech 25.–30.8.2022 a bude nám ctí vás přivítat na našem stánku tradičně v pavilonu B1. K vidění a pro praktické ukázky budou inovované stálice v portfoliu, ale také úplná novinka - svařovací zdroj iWave - schopna multiprocesního provozu a vybavená spoustou inovativních funkcí.

Fronius 2 115A5147 1

Nejvyšší kvalita TIG svařování - Fronius iWave
Na začátku roku 2022 uvedla značka Fronius na trh sérii inteligentních špičkových přístrojů iWave, která stanovuje nové standardy kvality, flexibility a konektivity. Tyto svařovací zdroje TIG umožňují provádět dokonalé svary na všech svařitelných materiálech. Kromě toho jsou schopné multiprocesního provozu a vybavené jsou mnoha inovativními funkcemi. Modulární konstrukce systému zaručuje dokonalé řešení pro každý požadavek.
Řada iWave byla vyvinuta pro nejvyšší kvalitu svařování TIG a bezchybné výsledky na nejrůznějších kovech. Inovativní rozšířená výbava CycleTIG zajišťuje maximální kontrolu nad obloukem a cíleným vnosem tepla. Mezi hlavními přednostmi nesmíme opomenout také vylepšené ovládání zapalování a intuitivní používání. Systém iWave je ideální volbou všude tam, kde je třeba zabránit vzniku pórů a zbarvení, ať už jde o tlakové nádoby, potrubí nebo nejvyšší požadavky v lékařské technice a potravinářské výrobě. Tato série přístrojů je k dostání ve výkonových třídách od 190 A do 500 A.
Bluetooth, WLAN a NFC v základní výbavě systému iWave podporují nejdůležitější komunikační standardy a zdroj je tak připraven na Průmysl 4.0. Moderní bezdrátové připojení nabízí svářeči větší svobodu a bezpečnost.
U série přístrojů iWave udělala společnost Fronius další krok vpřed a do udržitelného robustního designu vložila know-how, které šetří zdroje. Jedná se o první svařovací zdroj TIG na trhu, který nabízí displej a analýzu RealEnergy (kJ). Funkce Power Factor Correction (PFC) navíc zajišťuje efektivní využití energie a výkon přístroje naprázdno je vždy nižší než 50 wattů.

Sofistikované svařovací zdroje i praktičtí pomocníci do terénu
V praxi osvědčené a našimi uživateli vysoce hodnocené produkty budou mít na našem stánku také své místo. Svařovací zdroje TransSteel se představí ve variantách 2200, 2700 a 3000C Pulse. Právě TransSteel 3000C Pulse přinesl do série produktů TransSteel také pulzní oblouk. Nastavení, které lze snadno upravovat v hlavní nabídce, umožňuje kontrolované svařování v oblasti přechodového oblouku. Více o vlastnostech TransSteel 3000C Pulse: https://bit.ly/3zdzD09
Fronius 4a PW PIC iWave 500Další prezentovaný produkt TPS/i je univerzální přístroj, který je k dispozici ve výkonnostních třídách 320, 400, 500 a 600 A. Na našem stánku uvidíte variantu 400 A. Produkt TPS/i byl při svém vzniku od základu nově koncipován, proto se významně zlepšily svařovací vlastnosti, byla optimalizována komunikace mezi člověkem a strojem a zdokonalena manipulace. Modulární design a jednoduchá možnost rozšíření systému zajišťují vysokou flexibilitu. Svařovací zdroj TPS 400i pak bude k vidění na našem stánku i v rámci robotické aplikace.
Pomocníci pro TIG svařování – TransPocket, TransTig či AccuPocket předvedeme v několika výkonových variantách a s celou řadou příslušenství. Přesvědčte se sami, že Fronius nabízí vhodné řešení pro dokonalý svarový šev, ať už se jedná o nasazení ve výrobě nebo pro mobilní použití.
Fronius 2 PW PIC CASE STUDY
30 let na Českém trhu
Společnost Fronius Česká republika s.r.o. slaví letos 30 let působení na českém trhu. Ve výrobním závodě v Českém Krumlově a v dalších deseti obchodně servisních pobočkách v České republice pracuje dnes celkem 600 zaměstnanců.
Divize svařování - Perfect Welding - má širokou síť poboček a partnerských obchodních zastoupení po celé České republice. Obchodně-servisní centrála má své sídlo v pražské Hostivaři. Kromě perfektně vybaveného servisního zázemí se zde nachází také centrum technické podpory a školicí středisko.
Pro zákazníky z Jižních Čech poskytuje dlouhá léta zázemí značce Fronius společnost HBT Weld s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích. „Rádi vás přivítáme v našem prodejním, servisním a poradenském centru v Budějovicích nebo Strakonicích, kde pro vás společně s našimi specialisty na svařování najdeme to nejlepší řešení pro vaše svařovací procesy", říká Milan Podlaha, jednatel společnosti HBT Weld.

Fronius 3 PW HPIC Group picSvařovací zdroje Fronius pro všechny aplikace

Fotografie: Fronius International GmbH, reprodukce zdarma

Obchodní jednotka Perfect Welding
Fronius Perfect Welding je inovativní jedničkou v oblasti obloukového svařování a celosvětovou jedničkou na trhu robotizovaného svařování. Odbor Fronius Welding Automation jako systémový dodavatel kromě toho realizuje zakázková automatizovaná kompletní svařovací řešení, např. v oblasti výroby nádrží nebo navařování na námořních plošinách. Portfolio doplňují svařovací zdroje pro ruční použití, příslušenství pro svařování a široké spektrum služeb. S více než 1 000 prodejních partnerů na celém světě je Fronius Perfect Welding zákazníkům velmi blízko.

Fronius International GmbH
Společnost Fronius International je rakouská firma se sídlem v Pettenbachu a dalšími pobočkami ve Welsu, Thalheimu, Steinhausu a Sattledtu. Podnik má 5 660 zaměstnanců po celém světě a působí v oborech: svařovací technika, fotovoltaika a technika nabíjení akumulátorů. Díky 36 mezinárodním společnostem Fronius a prodejním partnerům / zastoupením ve více než 60 zemích dosahuje podílu exportu zhruba 92 procenta. Díky inovativním výrobkům a službám a také 1.321 uděleným patentům je společnost Fronius inovační jedničkou na světovém trhu.

www.fronius.com

Kalendář akcí

<<  Říjen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..