Google překladač: English Deutsch

Jméno Hägglunds bude stále uloženo jako mocné a spolehlivé řešení pohonu.

Od 1. Ledna 2011 se pod značkou Bosch Rexroth ukrývá další silná produktová řada, která je nyní plně integrována do skupiny Bosch Rexroth - touto řadou je Hägglunds Drives! Transformace byla započata v roce 2008 a tímto rozšířením nabyla firma Bosch Rexroth ještě širší rámec zkušeností, technologické odbornosti, klíčového řešení, lokálních i globálních služeb prostřednictvím propojené mezinárodní obchodní a servisní sítě.

rexroth-01

 

Jméno Hägglunds bude stále založeno na filozofii silných a spolehlivých řešení velkých hydraulických systémů na principu pomalých otáček hydromotoru za enormně vysokého kroutícího momentu, jehož heslo zní „Kde konkurence končí, Hägglunds začíná“.

Bosch Rexroth bude dále pokračovat ve výrobě excelentních systémových řešení ve švédském Mellanselu a tuto řadu nadále podporovat z hlediska výzkumu i vývoje.

Systémy Bosch Rexroth jsou na předních místech v oblasti technologií řízení či kontroly a pod hlavičkou společnosti dodává více než 500,000 klientům řešení pohonu a pohybu přímo na míru. Bosch Rexroth je partnerem pro průmyslovou hydrauliku, průmyslové automatizace, mobilní aplikace, obnovitelných zdrojů a dnes i v oblasti objemové manipulace s materiálem, kde má řada Hägglunds své optimální místo.

Mezi typické uživatele patří oblast těžby a doprava materiálu, gumárenství, cementárny, papírenství a dřevařství, chemický, cukrovarnický průmysl a velice významná oblast recyklace.

Svou nezastupitelnou roli hraje při pohonech vrtných souprav či ražbě tunelů a nespočet aplikací hydraulických vrátků či navijáků.

Obecně své místo pohon Hägglunds najde tam, kde svou roli hraje častá přetížitelnost a ochrana konstrukce stroje, plynulý náběh či brzdění, nebo libovolná regulace otáček. Svou významnou roli hraje nízký moment setrvačnosti a podstatná redukce hmotnosti a rozměru oproti tradičního pohonu elektromechanickou převodovkou.

Hydromotory Hägglunds mohou pracovat pod vodou, v prostředí ATEX a jsou certifikovány všemi renomovanými certifikačními společnostmi.

Nejnovější hydromotor řady CBM6000 (6000 Nm/bar) se stal největším hydromotorem, jaký kdy byl vyroben, a jeho maximální kroutící moment dosahuje úrovně 2,1 mil.Nm při hmotnosti 7,7 tun.

Jakožto společnost zabývající se pohony a řízení, Bosch Rexroth vyvíjí, vyrábí a prodává komponenty a systémy ve více než 80 zemích. V roce 2009 Bosch Rexroth jako součást skupiny Bosch Group, dosáhla prodeje ve výši 4.1 miliard Euro s 34,200 zaměstnanci. Celá společnost Bosch Group je předním globálním dodavatelem technologie a služeb. S přibližně 283,500 zaměstnanci dosáhla v roce 2010 prodeje v celkové výši 47.3 miliard Eur a to v oblasti automobilového průmyslu, spotřebního zboží či stavebních technologií. Společnost Bosch Group je složena z více než 300 poboček a regionálních společností ve více než 60 zemích. Co se týče prodejců a servisních partnerů, je firma Bosch přítomna v přibližně 150 zemích. Tento celosvětový vývoj, produkce a prodejní síť je základem dalšího růstu. V roce 2010 firma Bosch vynaložila okolo 4 miliard Eur na vývoj a výzkum. Celosvětově bylo požádáno o více než 3,800 registrací patentů. Se všem svými produkty a službami, Bosch zlepšuje kvalitu života poskytováním řešení, která jsou jak inovativní tak prospěšné.

Ing. Adam Musiolek,
Bosch Rexroth spol. s r.o.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news