Google překladač: English Deutsch

Nejistá budoucnost většiny strojírenských a výrobních firem vyžaduje rychlé a ekonomicky střízlivé rozhodování. Z toho plyne zvýšený požadavek na kvalitní, spolehlivé, přesné, výkonné stroje a to vše za rozumného vynaložení finančních prostředků. Odpovědí je jednoznačně řada WORKLINE, kde byl při vývoji kladen důraz právě na tyto požadavky.

bomar-01

Manuální a poloautomatické kloubové pásové pily WORKLINE vyrábíme v provedení s možností řezání materiálu do průměrů 280, 350 a 450 mm, připravené jak pro úhlové řezy na jednu i na obě strany, tak robustní pevné nenatáčivé provedení ramene pro kolmé řezy. Pily této řady mají ergonomicky umístěny všechny ovládací prvky v přední části stroje pro snadnější obsluhu.

Unikátní systém upínání

Předností stroje je zcela unikátní systém upínání materiálu u manuální verze, kde je svěrák vybaven nově vyvinutým přítlačným systémem, takže se materiál upíná vždy jak proti vertikální, tak proti horizontální dosedací ploše. Tím dochází k daleko lepší fixaci materiálu než u standardního provedení. Pro rychlé přestavení polohy upínací čelisti při změně typu materiálu využíváme systém „Quick-move“, čímž se podstatně šetří přípravný čas. Poloautomatická verze stroje je pak vybavena plnozdvihovým upínacím válcem, manuální přestavení tedy není nutné. Podstavec i rameno svou robustní konstrukcí zamezují případnému tvoření vibrací a usnadňují klidný a kvalitní řez. Obsluha také ocení velkou, čitelnou stupnici pro úhlové řezy.

Důležitým prvkem podílejícím se na kvalitě provedeného řezu je pohon pilového pásu, který je zajištěn silným průmyslovým motorem osazeným frekvenčním měničem ve standardním provedení, šnekovou převodovkou a vodicími kostkami, které svým přesným třístranným tvrdokovovým vedením zajišťují kvalitní řez a delší životnost pilového pásu. Poloautomatická verze je navíc vedle silného hydraulického agregátu osazena kostkou automatické regulace přítlaku do řezu ve standardním provedení, která automaticky uzpůsobuje rychlost do řezu v závislosti na tvaru a odporu materiálu proti pilovému pásu. Tím je účinně zabráněno podřezávání a zahlcování pilového pásu třískou.

Bohaté příslušenství

Široká škála volitelného příslušenství jako upínač svazků, ukazatel napnutí pilového pásu, laserová zaměřovací ryska, mlhové mazání pilového pásu, halogenové osvětlení pracovního prostoru, třetí přívod chladící kapaliny, digitální ukazatel natočení úhlu ramene a v neposlední řadě škála dopravníků a odměřovacího zařízení, to vše předurčuje stroje řady WORKLINE jako výkonného pomocníka do dílen se středně těžkým provozem pro kusové až malosériové dělení různých typů materiálu.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news