Google překladač: English Deutsch

Úspěch obráběcího procesu závisí na mnoha faktorech. Zvlášť důležitá je souhra stroje, nástroje, držáku nástroje a jednotlivých parametrů obráběcího procesu. TENDO hydraulické sklíčidlo je již dlouho univerzálně používaný přesný upínací systém, používaný především při velmi přesných dokončovacích operacích. Firma Schunk, jako průkopník a vedoucí společnost na trhu v oblasti hydraulických upínacích systémů nyní nabízí novou generaci TENDO sklíčidel.

sklicidlo_1.jpg

Kromě již z dřívějška známé vysoké přesnosti upnutí, která je menší než 0,003 mm jak pro upnutí nářadí, tak i pro uchycení obrobku, a potlačení nežádoucích vibrací, bude u nové generace zcela rozhodující větší radiální tuhost a lepší přenos kroutícího momentu.
Zřetelně větší radiální tuhost dělá TENDO hydraulické sklíčidlo ještě odolnější vůči radiálním silám vznikajícím při obrábění. Vychýlení nástroje, například při frézování, bude v tomto případě značně omezeno. Dojde také ke zvýšení upínací síly spolu se zvyšujícím se kroutícím momentem na řezné hraně, což přispěje k dalšímu rozvoji obráběcího procesu. Výsledkem u nové generace sklíčidel je zvýšení kroutícího momentu o 15 %, což dělá celý proces bezpečnějším, přesnějším a rozšiřuje oblast jejich použití.
Samozřejmě není toto zlepšení na úkor životnosti upínacích systémů ani snadného upínání nástrojů, ale dochází tak ke zvětšení oblasti použití TENDO hydraulických sklíčidel. Tento přesný upínací systém je univerzálním řešením mnoha obráběcích úkolů a problémů.
http://www.schunk.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news