Google překladač: English Deutsch
CTV 160 linear

Společnost Integral Accumulator GmbH & Co. KG má více než padesátileté zkušenosti ve výrobě hydraulických zásobníků a ventilů. V současné době patří mezi významné, mezinárodně úspěšné dodavatele automobilové, mobilní i stacionární hydrauliky. Od začátku roku 2009 je závod v Remagenu v SRN vybaven stroji CTV 160 linear, vyjadřuje tak důvěru v hightech technologie společnosti DMG. V současnosti jsou instalované již čtyři stroje, které ve 3směnném provozu realizují kompletní obrábění několik set tisíc těles válců hydraulického zásobníku ročně. Zvláštností je výrobní postup pro perfektní kvalitu povrchů, vyvinutý ve spolupráci se společností DMG Anwendungstechnik. Vedle výjimečné kvality obrábění nabízí CTV 160 linear i velmi rychlé procesy, průběžný čas jednoho tělesa byl zredukován o 35 % ve srovnání s dříve používanými stroji.

Řada CTV
Volba vertikálních soustruhů řady CTV nebyla náhodná. Důvody, které vedly vedení společnosti Integral Accumulator k výběru právě těchto strojů jsou přesvědčivé: Redukce průběžného času o 35 % pro těleso hydraulického válce, vysokotlaké oplachování pro pracovní prostor bez třísek, vnější závity v kvalitě dle zvoleného uložení, optimální jakost povrchu vnitřní plochy hydraulických válců, partnerská spolupráce s DMG-Anwendungstechnik a integrovaný měřicí systém se samostatným informačním monitorem

Vynikající zdvihy CTV 160 linear
CTV 160 linear a CTV 250 linear vytváří úspěšnou řadu, nabízenou v různých verzích a s různými opcemi příslušenství. Svými výkony, funkcemi, novým DMG-designem a novým řízením ERGOline® ustavuje nový standard.
Extrémně velký zdvih osy Y, jedinečný na trhu a velký zdvih osy Z umožňují na tomto stroji obrábět širokou paletu krátkých a dlouhých obrobků, s délkou od 20 do 210 mm. Na stroji CTV 250 lze dokonce pracovat s délkami obrobků do 220 mm, a to nejen s potřebnou přesností, ale taky bez časově náročné výměny nástrojů.
Pro operace mimo středové vrtání a frézování jsou stroje CTV 160 linear vybaveny osou Y se zdvihem ±90 mm, a stroje třídy 250 se zdvihem +90/-65 mm. Navíc osa Y může nést systém pro měření obrobku nebo nástroj. Použité uspořádání os s vyšším umístněním osy Y umožňuje provést velmi rychlou výměnu obrobku, doba mezi koncem obrábění předešlého a začátkem obrábění následujícího kusu je kratší než 5 sekund.

Vysoká rychlost a přesnost
Pro uživatele, jejichž prioritou je optimalizace cyklových časů, je jistě příznivou informací, že v současnosti prezentovaný stroj CTV 160 linear je vybaven stejným integrovaným lineárním pohonem osy X, jako již dříve uvedený oceňovaný stroj CTV 250 linear. Z hlediska přesnosti a produktivity se jedná o významný krok, protože na ose X lze nyní dosáhnout zrychlení až 8 m/s2, přitom její bezvůlová konstrukce zachovává maximální přesnost. Díky vysoké přesnosti tak kvalita obrobených ploch dosahuje charakteristik broušeného povrchu.

Řízení DMG ERGOline®
Každého operátora, který obsluhuje soustruhy nasazené v kusové, resp. malosériové výrobě zaujme především použité řízení DMG ERGOline® s jeho 19” obrazovkou a integrovaným programovacím systémem ShopTurn, zaručujícím tu nejrychlejší cestu od výchozího polotovaru k hotovému obrobku. Veliká obrazovka umožňuje nejen snadné čtení údajů, ale poskytuje přímý a jednoduchý přístup k funkcím. Díky množství doplňujících softwarových kláves DMG SOFTkeys® poskytuje komplexní stavové informace.

CTV 160 linear bude jedním z exponátů na stánku DMG při příležitosti 52. mezinárodního strojírenského veletrhu MSV BRNO 2010.

www.gildemeister.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news