Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm dnes oznámila uvedení nového vláknového laserového řezacího systému, který obsahuje všechny komponenty v jednom uceleném balení.

Na rozdíl od mnoha jiných výrobců vláknových laserů, vláknový laser systém Hypertherm HyIntensity™ HFL015 obsahuje napájecí zdroj, řezací hlavu, zdroj plynu, konzoly rozhraní operátora, řízení pohybu a software.

Hypertherm věří, že toto řešení zjednoduší partnerům a zákazníkům používání laserového řezání pro jejich potřeby jemného řezání.

Systém funguje na důvěrně známé řídicí platformě Hypertherm s předem vytvořenými řezacími procesy, což znamená výrazně jednodušší integraci a obsluhu stolu a rovněž větší efektivitu ve srovnání s jinými systémy řezání laserem. Konstrukce postavená na jedné emitorové diodě zajišťuje mimořádně spolehlivý provoz. „Náš vláknový laserový systém je jedinečný v tom, že všechny jeho komponenty jsou konstruovány a navrženy tak, aby spolupracovaly jako jeden celek. Specialisté na řezací aplikace definovali a ověřili všechny parametry řezání tak, aby naši partneři a zákazníci mohli snadno používat laser pro širokou řadu aplikací včetně značkování, efektivního zpracovávání dávkovaných a dělených materiálů a jemného řezání,“ uvedl Doug Shuda, produktový manažer pro vláknové lasery Hypertherm. „Partneři Hypertherm a jejich zákazníci si již nemusejí vybírat mezi plazmou a laserem. Mohou si vybrat obojí a na příslušný úkol použít nejlepší technologii řezání.“

Vláknový laser nabízí oproti laserovým systémům CO2 několik výhod. Je prakticky bezúdržbový, má vyšší energetickou účinnost a zabírá méně místa. Napájecí zdroj je mnohem menší než u CO2, přičemž paprsek vláknového laseru má větší dosah, a proto jej lze instalovat na větších stolech. Uvedení vláknového laserového systému Hypertherm předcházelo několik let intenzivního výzkumu a vývoje.

Společnost využila více než čtyřicet let zkušeností s řezáním kovů a vytvořila výkonný systém, který těží z vlastností stávajících plazmových řezacích systémů Hypertherm. Hypertherm navrhuje a vyrábí pokročilé řezací systémy, které se používají v řadě průmyslových odvětvích, jako jsou stavba lodí, výroba a opravy automobilů. Produktová řada zahrnuje ruční a mechanizované plazmové a laserové systémy, spotřební díly, CNC systémy pro řízení pohybu a výšky a software pro řezání. Systémy Hypertherm si získaly důvěru díky své výkonnosti a spolehlivosti, čímž zajišťují vyšší produktivitu a ziskovost desítkám tisíc firem. Prestiž této společnosti v oblasti plazmové inovace trvá již déle než 40 let a sahá až do roku 1968, kdy společnost Hypertherm představila řezání plazmou, při kterém je plazmový oblouk koncentrován pomocí vstřikování vody. Ve společnosti Hypertherm pracuje více než 1000 zaměstnanců a s pomocí svých partnerských zastoupení je firma aktivní v celosvětovém měřítku.

www.hypertherm.com/

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news