Google překladač: English Deutsch
T+T 10/2008

Upínač CZMK je primárně určen pro upnutí spirálových vrtáků s válcovou stopkou do stroje vybaveného pro práci s nástroji s Morse kuželovou stopkou. Lze jej však použít rovněž i k upnutí ostatních nástrojů s válcovou stopkou, jako jsou středící a stupňovité vrtáky, výhrubníky, záhlubníky a vrtáky do dřeva.

Upínač CZMK rozšíří vaše možnosti
Díky originální konstrukci s upínací kleštinou vloženou přímo do dutiny Morse kužele, má upínač CZMK malé rozměry, což umožňuje jeho použití i tam, kde je velmi omezený prostor pro obrábění.
Užití upínače CZMK nabízí ještě další řadu výhod oproti klasickým nástrojům s Morse upínací stopkou. Sortiment spirálových vrtáků s válcovou upínací stopkou je nesrovnatelně větší než vrtáků s Morse kuželovou upínací stopkou. Můžete si tak sestavit vrtáky s Morse kuželovou upínací stopkou nejen různých průměrů, délek, geometrií špice, profilů spirály včetně smyslu stoupání (pravotočivé/levotočivé) a materiálu ze kterého jsou vyrobeny, ale i v různých povrchových úprav povlakováním. Plnohodnotný vrták s Morse upínací kuželovou stopkou si můžete během chvíle sestavit i ze všech vrtáků s válcovou stopkou, které již vlastníte.

Snižte své náklady
Dojde-li k poškození nebo zničení vrtáku, náklady na nový budou nesrovnatelně nižší, protože upínač CZMK zůstává a vyměníte pouze vrták s válcovou upínací stopkou, který je několikanásobně levnější ve srovnání se spirálovým vrtákem stejného průměru s Morse kuželovou stopkou. Zákazník také získává možnost volby velikosti Morse kužele pro jednotlivé průměry vrtáků podle vlastních technologických požadavků a strojního vybavení a tím i upínání vrtáků malých průměrů přímo do dutiny vřetene bez použití redukčních pouzder. Od nynějška je již možné použití vrtáků CZ002 a CZ004 i tam, kde byly doposud používány pouze vrtáky s Morse upínací kuželovou stopkou se standardní geometrií. Velmi užitečná je i možnost nastavení opakovaně stejné délky vrtáku i po jeho přebroušení, včetně možnosti jeho předseřízení a tím zkrácení seřizovacích časů.

www.nastrojecz.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news