Google překladač: English Deutsch
T+T 7-8/2009

Firma Seco Tools je celosvětový dodavatel řezných nástrojů pro různé výrobní postupy a technologie. Řezné nástroje jsou navrženy a vyráběny s důrazem na preciznost tak, aby je bylo možné používat konzistentně a produktivně pro všechny typy aplikací pri obrábění.
v oblasti frézování je firma Seco známá se svou širokou inovační radou fréz a břitových destiček pro frézování ve všech druzích materiálu – měkké oceli, snadno obrobitelném hliníku ale i ve vysoce legovaných slitinách.

Inovační technologie
Pro 3D frézování muže firma Seco nabídnout široký rozsah nástrojů s vysokými technickými parametry a v té nejvyšší kvalitě. Plně zakalené řezné nástroje s vysokým úběrem materiálu. Všechno z důvodu vyšších požadavku zákazníku a díky tolerancím na spojovacích prvcích nástroje. Dva dobré příklady řezných nástrojů pro technologie obrábění ve 3D jsou frézy R218.20 (K=2, s kulovou řeznou hranou) a R217/220.21 (fréza pro vysoké posuvy).
nová kulová řezná část nástroje je spolehlivá i při vysokých výkonech řezného nástroje při kopírování s obecnými i s vyššími velikostmi posuvu. Tuhý nástroj tak umožňuje použití i v bezobslužných provozech. Vysoký posuv řezného nástroje zabezpečuje velký úběr materiálu a zvýšenou produktivitu práce. Pro tyto aplikace má firma Seco nejširší rozsah produktu na trhu.pro doplnění kompletního sortimentu nástrojů s břitovými destičkami nabízí firma Seco také celou radu monolitních tvrdokovových celních stopkových fréz pro vysokorychlostní obrábění, přesnost a vysoký úběr materiálu. Jabro monolitní celní stopkové frézy byly zkonstruovány pro specifické použití a poskytují znamenité výsledky v leteckém průmyslu a při výrobe forem a lisovacích nástrojů, kde jsou aplikační požadavky ojedinělé a velmi náročné.

Výzkum & vývoj
S kvalifikovaným obchodníky, metalurgy a technicky, firma Seco rozšiřuje svoje technologie nástrojové systémy po celé zeměkouli. Dnes je Seco finančně silná společnost s rostoucím prodejem a dobrou rentabilitou. Nyní firma Seco investuje v projektech na rozvoj nových a lepších technologií ve více než 60 zemích světa.

Dodávaný plný sortiment nástrojů

Seco Tools je dodavatel celého sortimentu řezných nástrojů. Frézy a břitové destičky představují komplexní radu pro všechny aplikace zahrnující 3D obrábění od malých součástí na malých obráběních centrech až po frézování s velkými výkony na vysoce výkonných frézkách.
Řada zahrnuje výrobky jako například, Combimaster – systém pro upínání řezných nástrojů, řezné nástroje s kulovou řeznou částí, řezné nástroje pro vysoký posuv, řezné nástroje s kruhovými břitovými destičkami, monolitní tvrdokovové celní stopkové frézy i nástroje a držáky pro tepelné upínání.
Firma Seco nabízí mnoho řešení. Radu řezných nástrojů i pro obrábění na hrubo a pro ponorné frézování. Radu pro střední obrábění i obrábění na cisto včetně nástrojů schopných obrábět kolmé svislé steny s velkým vyložením nástroje.
všechny tyto výrobky nabízejí možnost značně snížit čas obrábění i ruční práce potřebné k obrobení na cisto formy, lisovacího nástroje nebo dalších 3D tvaru s nejvyšší přesností.

Prodej všeho
Seco je výrobcem řezných nástrojů i technologií včetně držáku a redukčních adaptéru, právě tak jako držáku pro tepelného upínání i se zařízením pro upnutí nástroje do držáku. Firma Seco podporuje trh výrobou speciálních nástrojů, které nabízí upravené přesně podle požadavku zákazníka v krátkém dodacím termínu. Za podpory prvotřídní logisticky s využitím velkých rozděloven pro standardní produkty v Evrope, USA a Asii.

Servis & podpora
Obchodovat s firmou Seco je snadné i rychlé. Všechno začíná doporučením produktu technickými specialisty. Rovněž nabízíme technickou podporu i technické semináře. Praktické zkušenosti poskytnuté odborníky zlepší proces, při kterém jsou řezné nástroje použity.
Seco machining navigátor je náš vlastní unikátní katalogový systém. S pravidelnými aktualizacemi a novými verzemi je tento box jediný zdroj, který je potřebný komukoliv v oblasti obrábění kovu. Nabízíme též Seco online-obchod. Snadno použitelné internetové místo pro objednávání a informace. Cena, dostupnost ale i výkresy, týkající se produktu, jsou všem uživatelům dostupné bez dodatečných nákladu. Informace jsou o více než 20 000 různých produktech...

www. secotools.com

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..