Google překladač: English Deutsch

Dělové vrtáky značky Tungaloy osazené vyměnitelnými břitovými destičkami se těší velké oblibě mezi zákazníky. Je to zejména díky jejich vysoké produktivitě a výborné ekonomice v porovnání s klasickými pájenými tělesy. Na základě četných dotazů a přání zákazníků z celého světa je tak uvedení nových průměrů těles dlouho očekávaným rozšířením. Rozšíření průměrů tak nově pokrývá rozměry těles od ø12.0 mm do ø13.5 mm v délkách 12xD, 20xD a 25xD.

DeepTriDrill Expantion smal

Společnost Tungaloy tak nyní má v sortimentu tělesa s rozměry od ø12.0 mm do ø40 mm.

Tuto výkonnou řadu dělových vrtáků DeepTriDrill tak lze výhodně aplikovat pro výrobu hlubokých otvorů, jenž jsou často vyžadovány při výrobě forem, zejména v automobilovém průmyslu. Unikátní a velmi přesné destičky s dělenou řeznou hranou zajišťují správné dělení a odvod třísek. Ty se dále významně podílejí na vysoké přesnosti otvoru i při vyšších hodnotách posuvu. Důležitým benefitem těchto nástrojů je také možnost jednoduchého nastavení průměru díky sadě kompenzačních podložek po 0.01 mm, které se upevňují pod vodítka. To umožňuje celkové zkrácení doby cyklu a snížení výrobních nákladů v různých aplikacích hlubokého vrtání.

Více informací o sortimentu produktů japonské společnosti Tungaloy Vám rádi poskytnou obchodní zástupci společnosti Tungaloy Czech s.r.o.

www.tungaloy.com/cz