Google překladač: English Deutsch
Seminář o ozubení firmy Gleason - Ludwigsburg, 9. - 11. června 2010

Kdo si myslí, že technické možnosti obrábění ozubených kol dosáhly již svého konce, ten se dozví více, když je porovná s nejnovějším vývojem v Gleasonu. Novinky ve vývoji budou hlavním bodem semináře o ozubení, který plánuje firma Gleason v Ludwigsburgu v termínu 9. - 11. června 2010. Na tomto semináři budou přestaveny nejžhavější trendy výroby ozubených kol v teorii i praxi.
 

Jak můžete očekávat z motta  „The Total Gear Solutions Provider“, představeny budou především perspektivní technologie, sloužící ke změnám celkového řešení v celé široké oblasti ozubení. Kromě těchto změn na Vás bude čekat mnohotvárná výstava a na vlastní kůži doslova zažijete všechny používané stroje a zařízení, tedy při konkrétním obrábění a ne pouze při simulaci procesu, jak bývá běžně zvykem na veletrzích.

Tento seminář by měl v první řadě oslovit vedoucí podniků, osoby zodpovědné za výrobu, nákupčí, inženýry, techniky, mistry a uživatele, pro něž tyto nové a budoucí trendy budou určujícími při rozhodování v příštích měsících.

Jako doplněk nabídnou specialisté firmy Gleason individuální technologické poradenství a optimalizaci procesu, vždy zaměřené na konkrétní zadání jednotlivých zákazníků a na specifikaci jejich obrobků. Hlavní pozornost je při tom neustále věnována posílení konkurenceschopnosti klienta.

Tato zajímavá prezentace v prostorách závodu Gleason-Pfauter v Ludwigsburgu zahrnuje jak stroje, nástroje a upínací přípravky obrobků tak i technologie, směrodatné pro optimální obrábění a měření:
● kuželového a cylindrického ozubení
● velkého a malého ozubení
● vnějšího a vnitřního ozubení
● měkkého a kaleného ozubení
a rovněž rozmanitou nabídku služby Gleason Global Services

Každý den tohoto třídenního semináře o ozubení má své vlastní motto. Seminář bude doplněn řadou přednášek, týkajících se následující stěžejních bodů:
● dne 9. června 2010: Efektivní zpracování automobilového ozubení
● dne 10. června 2010: Vysoce produktivní zpracování velkých ozubených kol
● dne 11. června 2010: Zpracování kuželových kol a měření ozubení.

Tato jednotlivá témata budou doplněna příspěvky významných externích referentů.
 

Přihlášení účasti na Seminář o ozubení firmy Gleason je velmi jednoduché. Zájemci obdrží prostřednictvím faxu nebo e-mailu na adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript obratem svou osobní přihlášku a také podrobnosti k programu přednášek.

Gleason Corporation si jako "Total Gear Solutions Provider™" stanovila cíl nabízet celosvětově individuální kompletní řešení v celé rozsáhlé oblasti mnohotvárného ozubení.

Gleason je vedoucí celosvětového trhu ve vývoji, výrobě a prodeji strojů pro výrobu ozubení všeho druhu. Tento výrobní program je doplněn nástroji na ozubení, upínacími přípravky obrobků, zpracováním technologie a také servisem.
 

Výrobky firmy Gleason používají zákazníci v následujících oblastech:
automobilový průmysl, výroba užitkových vozidel, letecký průmysl, výroba hospodářských strojů, báňský průmysl, průmyslová výroba větrných elektráren, stavitelství, výroba elektrického nářadí, lodní průmysl a také celá řada různých uživatelů, zásobujících nejrůznější průmyslové oblasti. Gleason má k dispozici výrobní základny v Rochesteru/New York, Rockfordu/Illinois, Daytonu/Ohio, (USA); Plymouthu (Anglie); Ludwigsburgu a Mnichově (Německo); Studenu (Švýcarsko); Bangalore (Indie) a také v Suzhou (Čína). Odbytové a zákaznické pobočky jsou v severní a jižní Americe, v oblasti celé Evropy a také v pacifické části Asie.


Další informace o Gleason Corporation naleznete na http://www.gleason.com