Google překladač: English Deutsch

Skupina společností ZVVZ GROUP je předním evropským výrobcem a dodavatelem zařízení pro čištění technologických a odpadních plynů. Zařízení pro odprašování a filtraci plynů od pevných částic a plynných škodlivých látek se uplatňují v uhelných elektrárnách, hutích, cementárnách a dalších oborech průmyslu.

zvvz-01

 

Dodávky ventilačních a klimatizačních systémů úspěšně nacházejí své uplatnění při větraní dolů, tunelů, metra, v krytech ochrany obyvatelstva a v jaderných i nejaderných ostrovech jaderných elektráren.

Nositelem know-how pro projekty, dodávky a instalaci velkých investičních celků je obchodně-inženýrská společnost ZVVZ-Enven Engineering, a.s. Jednotlivé výrobky, tj. součásti dodávek systémů a investičních celků jsou podloženy silným firemním know-how výrobní a dodavatelské společnosti ZVVZ MACHINERY.

Skupina ZVVZ GROUP, jejíž konsolidované tržby v roce 2010 dosáhly 1,62 miliardy korun, prošla ve druhé polovině loňského roku zásadní transformací, největší v celé historii ZVVZ, sahající do roku 1948, kdy byl v Milevsku založen závod Janky Radotín.

Nová struktura je postavena na holdingovém uspořádání, zastřešeném nově založenou mateřskou společností ZVVZ GROUP, a.s. Její součástí jsou samostatné společnosti ZVVZ-Enven Engineering a.s., ZVVZ MACHINERY, a.s., ZVVZ a.s., ZVVZ ENERGO, s.r.o., ZVVZ NEMOVITOSTI, s.r.o. a ZVVZ INVEST, s.r.o.

Nové uspořádání zprůhlednilo a zefektivnilo činnosti všech firem holdingu. Ty jsou nyní transparentní a produktově orientované na svůj vlastní core business. Po těchto změnách se z původní ZVVZ a.s. stala nevýrobní firma, vykonávající pro všechny společnosti holdingu manažerské a servisní činnosti například v ekonomice a personalistice.

Obchodné inženýrská společnost ZVVZ-Enven Engineering, projektuje, dodává a realizuje zařízení pro čištění odpadních plynů od tuhých a plynných znečišťujících látek, zařízení pro pneumatickou dopravu sypkých hmot, zařízení pro klimatizaci a větrání jaderných elektráren, klimatizaci budov a větrání průmyslových objektů, dolů, tunelů a metra.

Výrobní společnost ZVVZ MACHINERY, a.s. převzala veškeré výrobní a obchodní činnosti původní ZVVZ a.s. Její součástí je provoz Megtec, zaměřený na úzkou spolupráci se stejnojmennou americkou korporací při výrobě zařízení pro termické spalování, polygrafický průmysl (sušárny) a zařízení určeného ke spalování metanu a konverze energie na energii elektrickou.

ZVVZ NEMOVITOSTI, s.r.o. vlastní veškeré nemovitosti holdingu, které jednotlivým společnostem pronajímá.

ZVVZ Invest s.r.o. pokračuje v zajišťování financování rozvojových projektů a vhodných investic pro skupinu. Další společnost ZVVZ Energo s.r.o. poskytuje energetické služby jak skupině ZVVZ, tak město Milevsko.

Mezi významné reference skupiny ZVVZ GROUP v tuzemsku patří dodávky na elektrárny Tušimice, Dětmarovice, Prunéřov, jaderné elektrárny Dukovany, Temelín, ventilátory pro Strahovský tunel, tunel Mrázovka, tunel Pisárky, tunely „Lahovice, Slivenec“, ventilátory pro Sky Dive Arenu, lehká vzduchotechnika pro budovy CITY TOWER, OC Anděl Nový Smíchov, Justiční areál Na Mičánkách, BB Centrum, O2 Arénu, fotbalový stadion SK Slavia a Národní technickou knihovnu.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..