Google překladač: English Deutsch

GibbsCAM, ideální technologické software z hlediska snadnosti ovládání a generování NC dat je stále výkonným výrobním řešením pro modelář Inventor společnosti Autodesk. Gibbs and Associates, vývojářský tým technologického software GibbsCAM určeného pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, reprezentovaný pro Českou republiku a Slovensko firmou technology-support, oznámil, že s platností od sedmého září byl software GibbsCAM certifikován společností Autodesk pro vzájemnou výměnu dat s modelářem Inventor 9 a zařazen mezi certifikované aplikační programy pro Autodesk Inventor.
"Jsme velmi potěšeni, že můžeme být zařazeni mezi certifikované aplikační programy pro Autodesk Inventor 9. Systém certifikace společnosti Autodesk vznikl v roce 2002 a GibbsCAM byl jedním z prvních certifikovaných programů, v té době pro Inventor verze 5. Toto je jasná ukázka dlouhodobého spojení dvou firem za účelem poskytování efektivních řešení svým zákazníkům," říká Bill Gibbs, zakladatel a president společnosti Gibbs and Associates. "Silné možnosti GibbsCAMu, jež jsou stále jednoduché na ovládání, mohou navazovat na konstrukční práci Autodesk Inventoru a snadno a rychle převádět modely do výroby." "Pro uživatelé Autodesk Inventoru je GibbsCAM stále výkonným CAM software s jednoduchým ovládáním, který snadno umožňuje realizovat jejich technické návrhy z Autodesk Inventoru," říká Richard Runnels, manager partnerských programů výrobní divize firmy Autodesk. "Účast GibbsCAMu mezi certifikovanými aplikačními programy pro Autodesk Inventor nám umožňuje nabízet zákazníkům kompletní řešení od návrhu po vlastní výrobu." GibbsCAM může načítat přímo soubory Autodesk Inventoru pro přípravu technologie výroby a vygenerování dráhy nástroje. Spojení Inventoru a GibbsCAMu umožňuje přímý přenos modelů z Inventoru do GibbsCAMu. Skutečnost, že GibbsCAM je špičkou v oboru z hlediska snadnosti ovládání se ve spojení s intuitivním a přesným modelářem Autodesk Inventor projevuje především v každodenních požadavcích na přípravu technologií pro CNC obrábění, které přináší výrobní proces.
Oficiálním distributorem produktů firmy Gibbs and Associates pro Českou republiku a Slovensko je společnost technology-support s.r.o. Technická podpora je poskytována přes síť místních distributorů, nebo přímo technických center v Praze, Kopřivnici a Povážské Bystrici. Více informací získáte na webových stránkách www.t-support.cz. Pro registrované návštěvníky jsou zde k dispozici manuály, cvičné příklady, triky a zákoutí jednotlivých postupů, ale i další materiály.
www.t-support.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..