Google překladač: English Deutsch

Nové svařovací zdroje TransSteel 2700 a TransSteel 3500 Compact spolu se svařovacím zdrojem TransSteel 2200 nabízejí uživatelům možnost svařovat metodou TIG, MIG/MAG i obalenou elektrodou na stejně vysoké úrovni. Tato série přístrojů spojuje funkční a kompaktní design s jednoduchou obsluhou a přiměřenou cenou.

fronius pw press transsteel

Schopnost multiprocesního provozu je důležitá zejména tam, kde každodenní práce vyžaduje plnění nejrůznějších úkolů. Se svařovacími zdroji schopnými multiprocesního provozu je uživatel dokonale vybaven pro jakýkoli svařovací úkol, který jej čeká: od výroby dílů v kovozpracujícím průmyslu až po opravy zemědělských užitkových vozů.

3 v 1 na stejně vysoké úrovni
K osvědčenému svařovacímu zdroji TransSteel 2200 uvádí společnost Fronius nově na trh modely TransSteel 2700 a TransSteel 3500 C a nabízí tak kompletní paletu přístrojů schopných multiprocesního provozu. Jedná se o varianty svařovacího zdroje TransSteel 2200 s vyšším výkonem. Namísto původních 220 ampérů přístroje nabízejí maximální velikost proudu 270 ampérů (TransSteel 2700), respektive 350 ampérů (TransSteel 3500 C). Tohoto maximálního výkonu dosahují svařovací zdroje při všech svařovacích procesech; nedochází k žádným ztrátám výkonu.

Snadné zajištění požadovaného výkonu
Celý proces vývoje svařovacích zdrojů řady TransSteel byl zaměřen na usnadnění manipulace. Díky řadě inovací se nezbytné ruční úkony uživatele omezily na minimum. Všechny přístroje jsou vybaveny pólovým měničem. Některé trubičkové dráty se musejí svařovat přes záporný pól – pólový měnič to umožňuje jednoduchým přepojením na přední straně zařízení. Přístroje TransSteel jsou navíc vybaveny druhým magnetickým plynovým ventilem, takže lze připojit různé plynové lahve. Přístroj automaticky rozpozná, který plyn je pro příslušný proces potřeba, proto už není nutné ruční přepojování. Všechny tři procesy najdete na ovládacím panelu, což manipulaci ještě více usnadňuje. Změna procesu proto netrvá ani celou minutu. Přístup ke specifickým nabídkám na pozadí je nutný už jen pro nastavení speciálních funkcí a parametrů.

TransSteel pro profesionály
Uživatelé, jejichž každodenní profesní praxe vyžaduje nejvyšší kvalitu, najdou v přístrojích schopných multiprocesního provozu řady TransSteel od společnosti Fronius univerzální řešení. Tyto přístroje jsou ideálním průvodcem také pro začátečníky, například učně z oboru technologie kovů. Díky maximálnímu zjednodušení ručních úkonů a možností nastavení je obsluha uzpůsobena pro každého. Řešení tři v jednom navíc pomáhá minimalizovat investiční náklady a omezit průběžné náklady na spotřební díly. Nyní totiž jeden přístroj pokryje úkoly, pro které byly dříve nutné různé svařovací systémy.

www.fronius.cz

fronius pw press 1

fronius pw press 2

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..