Google překladač: English Deutsch

kce nákladů pomocí TAPTITE 2000 Generace šroubů Taptite 2000 se speciálním závitem zaobleného trojhranného průřezu, vyráběných firmou Arnold Umformtechnik GmbH&CoKG, prokazatelně poskytuje zásadní přínos ke snížení nákladů v oblasti systému "spojovacích prvků". Aktuální výzkumy odborníků na techniku spojování z Forchtenbergu prokazují, že je možno nalézt velké úspory hlavně v oblasti technologie přípravy otvoru pro šroub. Právě zde využijete Taptite 2000 v celé šíři jak technické, tak ekonomické výhody své konstrukce. Ze zkušenosti víme, že je možno takto ušetřit až 70 procent nákladů na šroubová spojení. Podle výsledků různých výzkumů víme, že 85 procent celkových nákladů na běžné šroubové spojení jsou vedlejší náklady na činnosti jako vrtání, řezání závitu, kontrola nástroje nebo čištění pracoviště. Jen 15 procent celkových nákladů jsou náklady na samotný spojovací prvek.
Generaci šroubů Taptite 2000 se speciálním závitem zaobleného trojhranného průřezu lze doporučit jako vhodné řešení pro tyto účely. Je možno říci, že použití těchto spojovacích prvků zlevňuje nákladnou přípravu otvoru pro montáž. Opravdu ekonomicky výhodné jsou produkty Taptite hlavně pro beztřískové formování závitu matice. Odstranění následných pracovních kroků jako čištění a kontroly značně redukuje náklady na šroubové spojení.
Pokud jsou otvory pro šrouby vytvořeny již při odlévání výrobku, odpadá ještě i vrtání a je tak možno dosáhnout snížení nákladů na šroubové spojení až 70 procent.
Kromě úspory nákladů získává uživatel Taptite 2000 lepší mechanické vlastnosti spojení. Trilobulární tvar dříku šroubu v kombinaci se speciálním rádiusem profilu závitu zaručuje asi 50 procentní snížení sil při tvorbě závitu oproti běžným samořezným šroubům, přičemž vytváří vysokou hodnotu přídržné síly s minimálními odchylkami. Vysoké hodnoty momentu ulomení šroubu a odolnosti proti samovolnému povolení šroubu ve spojení s nízkou silou potřebnou pro zašroubování a tvorbu závitu umožňují maximální spolehlivost procesu montáže a zaručují trvanlivost spoje.
www.arnold-umformtechnik.de

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news