Google překladač: English Deutsch
Inzerce

flot_1.jpgKonvenční řadové vrtačky představují i v současnosti efektivní a cenově dostupnou alternativu k CNC obráběcím centrům. Jejich použití je vhodné zejména v sériové a opakované výrobě v oblasti vrtání, zahlubování, vystružování a řezání závitů. K hlavním přednostem vhodně zvolené sestavy řadových vrtaček oproti klasickému CNC stroji patří především nutnost podstatně menší vstupní investice, nižší provozní náklady a v závislosti na technologickém postupu často i srovnatelná produktivita.

Společnost „FLOTT“ na základě požadavků zákazníků vyvinula nový model univerzálního řadového stolu, který je možné podle druhu opracování individuálně osadit sestavou moderních elektronicky řazených vrtaček typové řady „FLOTT“ P23/P30/P35/P40.

Pracovní plochu stolu „FLOTT“ tvoří mohutný ocelový odlitek s vyfrézovanými T-drážkami ke sběru a rozvodu chladicí kapaliny. Ve standardní verzi je možné umístit individuálně zvolenou sestavu dvou, tří nebo dokonce čtyř vrtacích stanic. Součástí sériové výbavy je i systém motorického přestavování vrtacích hlav. Ten pomocí dálkového ovladače umožňuje bez zbytečných neergonomických pohybů výškově přestavit a aretačním mechanismem zajistit v požadované poloze každou vrtací hlavu samostatně. Součástí sestavy může být individuálně zvolené integrované chladicí zařízení „FLOTT“, resp. podle požadavků zákazníka i mobilní chladicí zařízení „FLOTT“ BR 100 s vlastním čerpadlem a čisticí jednotkou.  www.flott.cz
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..