Google překladač: English Deutsch

Konvenční řadové vrtačky představují i v současnosti efektivní a cenově dostupnou alternativu k CNC obráběcím centrům. Jejich použití je vhodné zejména v sériové a opakované výrobě v oblasti vrtání, zahlubování, vystružování a řezání závitů. K hlavním přednostem vhodně zvolené sestavy řadových vrtaček oproti klasickému CNC stroji patří především nutnost podstatně menší vstupní investice, nižší provozní náklady a v závislosti na technologickém postupu často i srovnatelná produktivita.

flot_1.jpg

Společnost „FLOTT“ na základě požadavků zákazníků vyvinula nový model univerzálního řadového stolu, který je možné podle druhu opracování individuálně osadit sestavou moderních elektronicky řazených vrtaček typové řady „FLOTT“ P23/P30/P35/P40.

Pracovní plochu stolu „FLOTT“ tvoří mohutný ocelový odlitek s vyfrézovanými T-drážkami ke sběru a rozvodu chladicí kapaliny. Ve standardní verzi je možné umístit individuálně zvolenou sestavu dvou, tří nebo dokonce čtyř vrtacích stanic. Součástí sériové výbavy je i systém motorického přestavování vrtacích hlav. Ten pomocí dálkového ovladače umožňuje bez zbytečných neergonomických pohybů výškově přestavit a aretačním mechanismem zajistit v požadované poloze každou vrtací hlavu samostatně. Součástí sestavy může být individuálně zvolené integrované chladicí zařízení „FLOTT“, resp. podle požadavků zákazníka i mobilní chladicí zařízení „FLOTT“ BR 100 s vlastním čerpadlem a čisticí jednotkou.  www.flott.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news