Google překladač: English Deutsch

Novinka v nabídce LVD s exkluzivním řízením CADMAN®EXPRESS nabízí kvalitní technologii ohýbání plechu s ekonomickým designem a snadným ovládáním. Stroje jsou dodávány variantně ve čtyř a pětiosém provedení. Pětiosé lisy PPEC jsou vybaveny CNC řízeným systémem, který zajišťuje rovnoběžnou polohu beranu a stolu během ohybu. Ohraňovací lisy PPEC jsou dostupné v tonážích od 80 do 220 t a pracovních délkách od 2000 do 4270 mm.
Základ tvoří jediný svařenec, který je vibrační metodou zbaven vnitřního pnutí. Poté jsou obrobeny dosedací plochy, což přispívá k tuhosti a přesnosti soustavy po celou dobu životnosti stroje. Hydraulické válce jsou obráběny z pevného ocelového bloku, písty jsou výkovky dokončované lapováním.
Tyto lisy se servořízením používají vyspělou hydrauliku a elektroniku pro zajištění přesného průběhu ohýbacího procesu. Kvalitní dvouosé zadní dorazy ovládají hloubku (osa X) a výšku (osa R) dvěma standardními dorazovými palci. Předpětí na vedení udržuje palce v poloze. Standardní palce dorazů se třemi dorazovými polohami umožňují založení v ose X až 1000 mm a zároveň slouží jako podpěra pro materiál.
Řízení CADMAN®Express je založeno na Windows®NT a vychází z principů úspěšného řídicího systému CADMAN® používaného na ostatních řadách ohraňovacích lisů LVD. Řídicí systém obsahuje procesor Intel Pentium, hard disk 20 GB, CD ROM a 12" TFT obrazovku. Programovací proces je zjednodušen a zrychlen omezenými požadavky na zadávání dat. CADMAN®Express nabízí řadu automatizovaných operací, jako například automatický výpočet přídavku ohybu, automatický výběr nástrojů založený pouze na síle materiálu a automatický výpočet spodního mrtvého bodu (osa Y). Součástí je i grafická prezentace nástrojů, přehled programu v editovacím stavu a ve stavu výroby, animace nástrojů a zadních dorazů během pracovního cyklu a snadná utilita pro nastavení úhlu korekce a korekce přírůstku ohybu.
www.newtech.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..