Google překladač: English Deutsch

Lisy PPEB jsou přesné především na základě tuhé konstrukce rámu a historicky ověřenou technologií výroby. Až do lisovacího výkonu 320 tun jsou navrženy a konstruovány ze svařeného rámu vyrobeného z jediného kusu a opracovaného na jedno upnutí s uvolněním vnitřního pnutí vibrační metodou. Hydraulické válce jsou vyrobené z jednolitého ocelového ingotu. Přesně broušené a lapované písty jsou ocelovými výkovky, které zajišťují vysokou životnost a bezporuchový provoz.
Celý stroj je osazen nejnovější hydraulikou a mikroprocesorovou technologií zabezpečující dokonalé řízení v procesu ohýbání. Referenční lineární snímače obou konzol jsou upevněné na rámu tak, aby deformace bočnic rámu při ohýbání neovlivnily polohovací přesnost beranu v osách (Y1, Y2).
Patentovaný laserový měřící systém Easy Form®, umožňuje přesné bezkontaktní měření úhlu během procesu ohýbání. Snímací mechanismus sleduje ohýbaný materiál během cyklu, vyhodnocuje a předává informace řídicí jednotce CNC v reálném čase, ta je zpracuje, přepočítá nastavení hloubky posuvu beranu a tak dosáhne správný úhel v reálném čase bez přerušení procesu a bez časových ztrát ve výrobě.
Patentovaný programovatelný systém bombírování osy "V" je velkou předností strojů firmy LVD. Dlouholetým sledováním vývoje v oboru a analýzou vlastních zkušeností výrobce dospěl k důmyslnému řešení základu pro bombírovací stůl, který je navržen jako dvoudílné klínové vedení s dělením několika přesně zaškrabávaných šikmých ploch, které působí ve výsledném procesu ohýbání jako důmyslné protisilové zařízení. CNC bombírování zabezpečí, aby beran a stůl byly během ohýbání rovnoběžné. Údaje o tloušťce plechu, délce, otevření "V" prizma a pevnosti materiálu v tahu jsou přenášeny do řídícího systému. Síla a příslušný průhyb stolu a beranu jsou automaticky determinované a protisilové zatížení se dosáhne optimálně pro každé ohýbaní.
Přesně broušené nástroje LVD s patentovaným poloměrem STONE® přináší přesné úhly ohybu v celé jeho délce. Nástroje STONE® jsou vyráběné s progresivním rádiusem po obou stranách otevřeného profilu "V", což umožňuje rovnoměrnější vstup materiálu do matrice, snižuje tření mezi materiálem a matricí vznikající při ohýbaní tím, že vytváří při vstupu valivé podmínky. Dalším přínosem je snížení míry opotřebení, snadná vyměnitelnost, snížení zbytků (okují, otřepů) na nerezavějící oceli, zlepšení kontroly materiálu, snížení potřeby tonáže stroje a zlepšená symetrie ohýbání.
Jistě je zajímavá oblast použití lisů LVD. Nákladní i osobní vagóny, těžká stavební technika, loďařství, větrné elektrárny, potravinářské stroje, klimatizace - to vše je smontováno z plechových dílů ohýbaných na širokém sortimentu lisů LVD.
Více informací o ohraňovacích lisech PPEB získáte na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.newtech.cz <

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news