Google překladač: English Deutsch

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu si odbude premiéru interaktivní film, který představí úspěšné aplikace Pramet nástrojů napříč světovými trhy. Při příležitosti MSV představí Pramet Tools rovněž ucelený trojlístek internetových služeb, které poskytnou kompletní informační servis uživatelům řezných nástrojů.

pramet obr1

Nástroje v akci

Na doméně www.pramet-stories.com spustí Pramet u příležitosti MSV interaktivní film, který představí příklady aplikací zajímavých technických řešení, po jednom z každé pobočky a obchodního oddělení. Celkem 12 příběhů zavede diváky do zemí jako je Čína, Brazílie, ale i Česko nebo Slovensko. Pro výrobu valivého ložiska navrhli inženýři Pramet nový sdružený nástroj, jehož nasazení uspořilo jedné z největších slovenských firem vyrábějících ložiska 200 tis. EUR, a to díky zkrácení času na obrobení jednoho výrobku o 23 %. Kromě zmíněné stránky bude film k vidění i na stránku Prametu č. 70, v hale F.

pramet obr2Nástrojová sestava v elektronickém katalogu Pramet

Při příležitosti návratu Prametu na MSV spustí tradiční výrobce obráběcích nástrojů i svou novou firemní a produktovou prezentaci. Stránky nabídnou základní informace o sortimentu a upozorní na zajímavá technická řešení. Web nabídne přímé odkazy na vybrané nástroje a rovněž obecný odkaz na danou skupinu nástrojů v elektronickém katalogu. Návštěvník tak kdykoli může přejít do technické aplikace s kompletními informacemi o nástrojích.

Komletní sortiment na internetu

Hledá-li uživatel kompletní a detailní produktové informace, může využít elektronický katalog, který běží na stránkách www.pramet.com/ecat. Obsahuje kompletní sortiment standardních výrobků Pramet a umožňuje vyhledat dle řady parametrů nejvhodnější produkt. Rovněž umožňuje vytvořit nástrojovou sestavu a tu následně využít pro on-line objednání přes e-shop. Off-line verze, tedy na DVD, je oproti internetové verzi rozšířena o 2D model nástroje, který lze užít pro tvorbu programu obrábění na CNC strojích.

pramet obr3Nová webová prezentace Pramet Tools

Samotné objednání je od června možné prostřednictvím e-shopu. Jeho uživatelské prostředí bylo vyvinuto tak, aby se zákazník obsloužil zcela sám, bez nutnosti odborné asistence. Přímé propojení na skladové databáze zajišťuje zobrazení informací o aktuální skladové dostupnosti, ale rovněž o rabatech a individuálních cenách přihlášeného zákazníka. E-shop naleznete na www.pramet.com/shop.

www.pramet.com
MSV Brno – hala F, stánek č. 70

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news